Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów
Jacenty
Posty: 32
Rejestracja: 11 sty 2020, 0:21
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jacenty »

Proszę Was kochani forumowicze o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony i matki naszego dziecka. Oby kochany Pan Bog wejrzał w Jej serce i przekonał do nawrócenia. Oby zakochała się w Nim bardziej niż we mnie swego czasu i oby pojęła jak bardzo dziecko tęsknić za matkąpotrafi. Bog zapłać
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu - w Wielkim Tygodniu - modlimy się w intencjach Lucky Lucka, Samej_mamy, MKPINS, Jacentego i Ukasza:
Lucky Luck pisze: 29 mar 2020, 9:15 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o powrót Małżonki do mnie oraz połączenie na nowo i uzdrowienie Naszego Małżeństwa.
Sama_mama pisze: 29 mar 2020, 14:07 Dziękuję za poprzednie modlitwy.
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i mego męża. O łaskę pojednania i przebaczenia. Proszę o modlitwę o jego uzdrowienie, o przemianę jego serca, aby nasza miłość, która nas połączyła, odrodziła się w nas.
Bóg zapłać.
MKPINS pisze: 29 mar 2020, 15:03 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów
Jacenty pisze: 30 mar 2020, 1:26 Proszę Was kochani forumowicze o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony i matki naszego dziecka. Oby kochany Pan Bóg wejrzał w Jej serce i przekonał do nawrócenia. Oby zakochała się w Nim bardziej niż we mnie swego czasu i oby pojęła, jak bardzo dziecko tęsknić za matką potrafi. Bóg zapłać
Ukasz pisze:
Panie, otocz Swoją opieką wszystkich dotkniętych pandemią: na drodze tych, którzy stracili źródło utrzymania, postaw dobrych ludzi, gotowych podzielić się sobą; lekarzom i całej służbie zdrowia daj siły i światło Ducha Świętego; chorym ulżyj w ich cierpieniu, a zmarłych przyjmij do Twojego domu.
A Ten, który Mnie posłał, jest ze Mną; nie pozostawił Mnie samego, bo Ja zawsze czynię to, co się Jemu podoba.
(J 8, 29)
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Bóg zapłać za ofiarowana mi modlitwę.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Dziękuję za modlitwy i proszę kolejny raz o ten dar w intencji mojego małżeństwa, o łaski potrzebne dla mojego męża Zenona
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Al la »

W intencji małżeństwa Aliny i Adama, o przemianę serc, łaskę ponownej miłości małżeńskiej i wypełnienie woli Bożej
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę, proszę wciąż - w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej w tym trudnym czasie pandemii.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Jacenty
Posty: 32
Rejestracja: 11 sty 2020, 0:21
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jacenty »

Bóg Wam zapłać za ofiarowaną modlitwę i niech ten sam Pan Bóg wyprostuje ścieżki wasze do powrotów do żon czy mężów. Dziś też macie ofiaruję swą modlitwę za Was.
Bernadeta7
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:06
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bernadeta7 »

Dziekuje za modlitwe i prosze dalej w tej samej intencji o uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i od wszelkiego zła.I powrót do mnie męża Zdzisława żeby się zemną skontaktował i o usunięcie wszyskich przeszkód i wszyskich ludzi kturzy są przeciwko naszego małżenstwu.Bóg zapłać
SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi »

Dziękuję za modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę w intencji rozeznawania woli Bożej w moim życiu.
Bog zapłać.
Ana22
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 19:36
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ana22 »

Drodzy proszę Was o modlitwę w intencji uzdrowienia i odnowienia miłości małżeńskiej Ani i Wojtka. O powrót Wojtka do żony, do rodziny, uwolnienie go ze złych skłonności i łaskę nawrócenia.
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Kochani proszę o modlitwę w intencji mojego męża i o uwolnienie go z toksycznego związku i od zła którym mnie żonę krzywdzi. Boże ty się nim zajmi i spraw żeby zbliżył się do Ciebie.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia, naszych serc i odrodzenie małżeństwa. Aby Bóg, nie pozwolił stracić nam źródła utrzymania w trudnym czasie pandemii. Boże, proszę zabierz ta pandemie z całego świata.
J&J
Posty: 113
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:27
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: J&J »

PANIE BOŻE W TRÓJCY JEDYNY!
PANIE JEZU ZBAWICIELU NASZ NAJSŁODSZY!
DUCHU ŚWIĘTY! MARYJO, MATKO BOZA NIEPOKALANIE POCZĘTA!
BOŻE MÓJ ODDAJĘ I ZAWIERZAM TOBIE CAŁĄ SIEBIE, MOJE ŻYCIE I MOJĄ RODZINĘ.
PROSZĘ TRÓJCO PRZENAJŚWIĘTSZA!
BŁAGAM
zatrzymaj pandemię w Polsce i na całym świecie.
Ocal naszą rodzinę przed chorobą.
Jezu, lekarzu dusz ludzkich i ciał, ulecz, uzdrów moje serce i dusze, serce i dusze mojego męża i naszych dzieci. Jezu Zbawicielu nasz, przyjdz do nas, stan pośród nas, wejdź w nas, wejdz w nasze rany - ulecz nasze małżeństwo i rodzinę. Miej w opiece nasze dzieci- chron je od wszelkiego złego.
PANIE BOŻE, otworz nasze serca na działanie DUCHA ŚWIĘTEGO, otwórz nasze umysły, oczy, usta, dłonie, serca i wlej w nie łaskę DUCHA ŚWIĘTEGO. UCZ NAS ROZEZNAWAĆ i godzić się z WOLĄ Bożą.
MARYJO ucz mnie miłości i pokory, chron nasze dzieci, św Józefie strzeż i opiekuj się moim mężem. Sw Rito i MARYJO TOBIE zamierzam NASZE DZIECI, siebe i męża.
Wszyscy Święci, patroni nasi, Janie Pawle II zanies moją modlitwę przed tron BOGA NAJWYŻSZEGO. PANIE JEZU KOCHAM CIĘ.
Chwała Bogu! Króluj nam Chryste!
Krzyżu Chrystusa bądżże pozdrowiony!
ODPOWIEDZ