Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę o powrót Małżonki, o wzajemne wybaczenie i pojednanie. Proszę o wycofanie przez Małżonkę pozwu rozwodowego.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, a także wszelkie potrzebne łaski w naszej rodzinie, oraz Światło Ducha Świętego.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Dziękując za dotychczasowe łaski proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Heleny i Zenona, o dar szczerej rozmowy...
contesempre
Posty: 216
Rejestracja: 08 sty 2020, 20:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: contesempre »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa - Agaty i Tomka, o łaskę Ducha Świętego i potrzebne dary dla mojego nas obojga, o powrót na właściwą drogę życia i wypełnienie sakramentu według Woli Bożej.
Hope81
Posty: 135
Rejestracja: 18 kwie 2018, 19:17
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Hope81 »

Szczęść Boże
Chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojego męża i mnie o prowadzenie przez Ducha Świętego i potrzebna Jego dary. A także w intencji naszych dzieci, zwłaszcza starszego syna który bardzo jest zagubiony.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za siebie - o siłę psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z wolą Bożą.
Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 »

Bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasową modlitwę. Z całego serca proszę o dalsza modlitwę o powrót męża Piotra, o wycofanie pozwu rozwodowego, wzajemne wybaczenie i pojednanie. Kochająca żona Anna
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 3 do 9 maja, modlimy się w intencjach Helenast, Bernadety7, Lucky Lucka, Blondynki55, HelM, Contesempre i Hope81:
helenast pisze: 24 kwie 2020, 19:33 Proszę Was o modlitwę w intencji o wyzdrowienie z choroby , o siły i wytrwałość... Bóg zapłać .
Bernadeta7 pisze: 25 kwie 2020, 13:29 Dziękuję za modlitwę i jeszcze raz proszę w mojej intencji. O uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i od wszelkiego zła. I o powrót mojego męża Zdzisława do mnie, żeby się ze mną skontaktował. I o odsunięcie wszystkich przeszkód i wszystkich ludzi, którzy są przeciwko naszemu małżeństwu. Bóg zapłać
Lucky Luck pisze: 26 kwie 2020, 20:47 Proszę o modlitwę o powrót Małżonki, o wzajemne wybaczenie i pojednanie. Proszę o wycofanie przez Małżonkę pozwu rozwodowego.
Blondynka55 pisze: 28 kwie 2020, 23:28 Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, a także wszelkie potrzebne łaski w naszej rodzinie oraz Światło Ducha Świętego.
HelM pisze: 29 kwie 2020, 9:57 Dziękując za dotychczasowe łaski proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Heleny i Zenona, o dar szczerej rozmowy...
contesempre pisze: 30 kwie 2020, 8:11 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa - Agaty i Tomka, o łaskę Ducha Świętego i potrzebne dary dla nas obojga, o powrót na właściwą drogę życia i wypełnienie sakramentu według Woli Bożej.
Hope81 pisze: 01 maja 2020, 1:29 Szczęść Boże
Chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojego męża i mnie o prowadzenie przez Ducha Świętego i potrzebne Jego dary. A także w intencji naszych dzieci, zwłaszcza starszego syna, który bardzo jest zagubiony.
Chwalcie Pana wszystkie narody, *
wysławiajcie Go wszystkie ludy.
Bo potężna nad nami Jego łaska, *
a wierność Jego trwa na wieki.
(Ps 117)
Kolejka: Ewulek i Anna34.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
zuza1968
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:05
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuza1968 »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego Męża, o wzajemne wybaczenie i pojednanie. Bóg zapłać
fannyprice
Posty: 255
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:39
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: fannyprice »

Proszę o modlitwę o opamiętanie i szczere nawrócenie dla mojego męża.
"można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie
nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem"
3letniaMężatka
Posty: 150
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:16
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: 3letniaMężatka »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa przed rozstaniem, dochowanie wierności i powrotu do realizowania przysięgi małżeńskiej przez mojego męża.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bog zaplac za wczesniejszą modlitwę.

Prosze w int sp Ks Jana Latonia SAC ... odszedl dzisiaj do Pana .
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 10 do 16 maja, modliwmy się w intencjach Ewulka, Anny34, Iwonki, Zuzy1968, Fannyprice, 3letniejMężatki i S_żony:
ewulek pisze: 01 maja 2020, 22:46 Proszę o modlitwę za siebie - o siłę psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z wolą Bożą.
Anna34 pisze: 02 maja 2020, 7:12 Bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasową modlitwę. Z całego serca proszę o dalszą modlitwę o powrót męża Piotra, o wycofanie pozwu rozwodowego, wzajemne wybaczenie i pojednanie. Kochająca żona Anna
iwonka pisze: 03 maja 2020, 11:03 Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
zuza1968 pisze: 03 maja 2020, 22:41 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego Męża, o wzajemne wybaczenie i pojednanie. Bóg zapłać
fannyprice pisze: 04 maja 2020, 13:56 Proszę o modlitwę o opamiętanie i szczere nawrócenie dla mojego męża.
3letniaMężatka pisze: 06 maja 2020, 0:00 Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa przed rozstaniem, dochowanie wierności i powrotu do realizowania przysięgi małżeńskiej przez mojego męża.
s zona pisze: 08 maja 2020, 0:51 Bog zapłać za wczesniejszą modlitwę.

Proszę w int. śp. Ks. Jana Latonia SAC ... odszedł dzisiaj do Pana .
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
Z powodu Ciebie zabijają nas przez cały dzień,
uważają nas za owce przeznaczone na rzeź.
Ale we wszystkim tym odnosimy pełne zwycięstwo dzięki Temu, który nas umiłował.
(Rz 8, 36-37)
Nie ma kolejki.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego meża , oraz potrzebną pomoc dla mojej rodziny zgodnie z Wolą Bożą.
ODPOWIEDZ