Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Nina
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:55
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nina »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża o nawrócenie oraz uwolnienie od uczucia do kowalskiej. Proszę o światło i prowadzenie Ducha Świętego w próbie odbudowy naszego małżeństwa.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Proszę o modlitwę: o łaskę nawrócenia dla mojego męża, a dla mnie o mądrość i opiekę Trójcy Przenajświętszej w walce na sali sądowej.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
elena
Posty: 427
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena »

Proszę o modlitwę w intencji podjęcia próby przezwyciężenia kryzysu małżeńskiego i pojednania małżonków.
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 17 do 23 maja, modlimy się w intencjach Blondynki55, Niny, MKPINS, Lenki, Eleny i Ukasza:
Blondynka55 pisze: 09 maja 2020, 19:47 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża oraz potrzebną pomoc dla mojej rodziny zgodnie z Wolą Bożą.
Nina pisze: 10 maja 2020, 23:25 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża o nawrócenie oraz uwolnienie od uczucia do kowalskiej. Proszę o światło i prowadzenie Ducha Świętego w próbie odbudowy naszego małżeństwa.
MKPINS pisze: 11 maja 2020, 18:41 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Lenka pisze: 11 maja 2020, 18:58 Proszę o modlitwę: o łaskę nawrócenia dla mojego męża, a dla mnie o mądrość i opiekę Trójcy Przenajświętszej w walce na sali sądowej.
elena pisze: 12 maja 2020, 14:25 Proszę o modlitwę w intencji podjęcia próby przezwyciężenia kryzysu małżeńskiego i pojednania małżonków.
Ukasz pisze:
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa mojej starszej siostry.
To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem.
(J 15, 12).
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 »

Z całego serca dziękuję za dotychczasową modlitwę. Bardzo proszę o dalsze wsparcie modlitewne, o powrót męża Piotra, o wzajemne wybaczenie i uzdrowienie ran, a także o wycofanie przez męża pozwu rozwodowego. żona Anna
Wyrzucona
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:13
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Wyrzucona »

Bardzo Was prosze o modlitwe za mnie zebym znalazla prace i mogla na siebie zarobic oraz o to by moj maz przestal palac taka nienawiscia do mnie oraz by odezwalo sie jego sumienie.
Bog zaplac
Bernadeta7
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:06
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bernadeta7 »

Dziekuje za modlitwe i proszę o dalszą .Prosze o uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i wszelkiego zła.I o powrót do mnie męża Zdzisława żeby się zemną skontaktował i ołaske nawrócenia i przemiany serca jego.Usuniencie w szyskich przeszkud i tych wszyskich ludzi kurzy są przeciwko naszego małżenstwa .Bóg Zapłać
Maksymilian
Posty: 14
Rejestracja: 29 paź 2018, 21:16
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maksymilian »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony w 42 rocznicę urodzin i córki w 15 rocznicę urodzin: O wszelkie potrzebna łaski przez wstawiennictwo i za przyczyną Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 24 do 30 maja, modlimy się w intencjach Iwonki, Anny34, Wyrzuconej, Bernadety7 i Maksymiliana:
iwonka pisze: 17 maja 2020, 22:18 Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Anna34 pisze: 17 maja 2020, 22:46 Z całego serca dziękuję za dotychczasową modlitwę. Bardzo proszę o dalsze wsparcie modlitewne, o powrót męża Piotra, o wzajemne wybaczenie i uzdrowienie ran, a także o wycofanie przez męża pozwu rozwodowego. Żona Anna
Wyrzucona pisze: 19 maja 2020, 14:50 Bardzo Was proszę o modlitwę za mnie, żebym znalazła pracę i mogła na siebie zarobić, oraz o to, by mój mąż przestał pałać taką nienawiścią do mnie oraz by odezwało się jego sumienie.
Bóg zapłać.
Bernadeta7 pisze: 21 maja 2020, 13:21 Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą. Proszę o uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i wszelkiego zła. I o powrót do mnie męża Zdzisława, żeby się ze mną skontaktował, i o łaskę nawrócenia i przemiany serca jego. O odsunięcie wszystkich przeszkód i tych wszystkich ludzi, którzy są przeciwko naszemu małżeństwu. Bóg zapłać.
Maksymilian pisze: 21 maja 2020, 14:59 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony w 42 rocznicę urodzin i córki w 15 rocznicę urodzin: O wszelkie potrzebne łaski przez wstawiennictwo i za przyczyną Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej.
Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę, i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać.
(J 16, 22)
Nie ma kolejki, są dwa wolne miejsca, więc gorąco polecam Waszej pamięci modlitewnej intencje w innych wątkach tego działu, Margolci53, Lenki i BKuc.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę, proszę nieustająco w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę we wszystkich Bogu wiadomych sprawach nurtujących naszą rodzinę.O wskazanie drogi .O światełko w ciemnym tunelu i pomoc Ducha Świętego przed Jego Zeslaniem.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża , oraz Światło Ducha Świętego podczas kolejnej rozprawy Sądowej, a także potrzebne łaski dla naszej rodziny zgodne z Wolą Bożą.
tomko
Posty: 43
Rejestracja: 29 kwie 2020, 15:38
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tomko »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony o nawrócenie i uzdrowienie naszego małżeństwa w 3 rocznicę ślubu.
ODPOWIEDZ