Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

P85
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2017, 7:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: P85 »

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojej żony Marty, i o wiarę i siłę dla mnie. O to żebyśmy odnaleźli drogę do uratowania naszego małżeństwa.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Po dłuższej przerwie, za którą przepraszam, umieszczam intencje modlitewne na zaczynający się tydzień

karkru19 pisze: 08 mar 2017, 17:43 Dołączam się do kolejki.
W intencji mojego małżeństwa, o przemianę serca męża i teściowej, za moje dzieci by potrafiły odróżnić dobro od zła i szanowaly się na wzajem, o zdrowie dla całej rodziny, o uleczenie ran na duszy i ciele dla mnie. O Boże błogosławieństwo dla Kasi i p Mirki
MKPINS
Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony i dla siebie o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej chemii i operacji), aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
anna
Proszę serdecznie - za szczęście moich Dzieci i trwałość mojej Rodziny.
s zona
Dziękuję za modlitwę i proszę nadal o opiekę Matki Bożej i prowadzenie Ducha Sw w trudnych decyzjach.
MSM
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.
enbe
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o otwarcie serc i mądrość w rozpoznaniu Woli Bożej oraz odwagę do jej wypełnienia.
dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne dary dla wszystkich członków rodziny.

Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa.
On w swoim wielkim miłosierdziu przez powstanie z martwych Jezusa Chrystusa na nowo zrodził nas do żywej nadziei:
do dziedzictwa niezniszczalnego i niepokalanego, i niewiędnącego, które jest zachowane dla was w niebie.
Wy bowiem jesteście przez wiarę strzeżeni mocą Bożą dla zbawienia, gotowego objawić się w czasie ostatecznym.
Dlatego radujcie się, choć teraz musicie doznać trochę smutku z powodu różnorodnych doświadczeń.
Przez to wartość waszej wiary okaże się o wiele cenniejsza od zniszczalnego złota,
które przecież próbuje się w ogniu, na sławę, chwałę i cześć przy objawieniu Jezusa Chrystusa.
Wy, choć nie widzieliście, miłujecie Go; wy w Niego teraz, choć nie widzicie, przecież wierzycie,
a ucieszycie się radością niewymowną i pełną chwały wtedy,
gdy osiągniecie cel waszej wiary - zbawienie dusz.


1 P 1,3-9
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki, o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o otwarcie serc i mądrość w rozpoznaniu Woli Bożej oraz odwagę do jej wypełnienia.
jacek-sychar

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jacek-sychar »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękujac za modlitwę , dopisuje się na koniec kolejki.
O zdrowie dla całej rodziny, o nawrócenie męża,za nasze małżeństwo, o przemianę serca teściowej, za nasze dzieci oby żyły w zgodzie i miłości, za wszystkie małżeństwa Sycharowskie. Panie daj mi siłę pokonywać przeciwności losu.
Awatar użytkownika
Mufinka
Posty: 112
Rejestracja: 02 lut 2017, 7:06
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mufinka »

Panie Miłosierny Jezu proszę przez wstawiennictwo Św. Józefa patrona ludzi pracujących o pomoc w odnalezieniu dobrej nowej pracy dla mnie Anny i dla męża Andrzeja - 21.04. dowiedziałam się że jestem na liście do zwolnienia.
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

Ja również dziękuję bardzo za modlitwę prosząc o jeszcze. Także ustawiam się na koniec kolejki.
HalinaTeresa
Posty: 22
Rejestracja: 01 lut 2017, 13:54
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HalinaTeresa »

Dziękuję Panu całym sercem za otrzymane łaski i Wam Kochani za modlitwę. Proszę o modlitwę za chorą na raka Mirkę; o przebaczenie i pojednanie jej z mężem. Proszę także za Justynę, która jest w ciąży i wystąpiła o rozwód.
Proszę także o łaskę wiary dla Walentego, moich dzieci chrzestnych i nawrócenie Pauliny i Tomka.
wytrwala
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2017, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wytrwala »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo które jest w głębokim kryzysie, o sztukę porozumienia i powrót dawniej miłości.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za otrzymane łaski . Moja interpretacja za moje małżeństwo, o nawrócenie dla męża, o przemianę serca teściowej, o zdrowie dla dzieci i całej rodziny, o zdrowie dla p Mirki i za jej małżeństwo.
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne dary dla wszystkich członków rodziny.
Maga2
Posty: 43
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maga2 »

Proszę o modlitwę za synów o wyjście z wszelkich uzależnień, pojednanie z ojcem i o wypełnienie się woli Bożej w moim i bliskich życiu.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji Angie
Angie pisze: 17 mar 2017, 17:13 Proszę o modlitwę o światło Ducha świętego dla mojego męża, który zamieszkał z kochanką, pod pretekstem troski o mające sie narodzić dziecko.O odwagę, której mu brakuje i o siły do walki o nasze małżeństwo.W niedzielę mamy rozmawiać, byc może dojdzie do separacji..Powoli oswaja swoją matke z kochanką i wprowadza ją do rodziny.Po wyznaniu zdrady ktora trwa od 4 lat walczę o męża od 5 miesięcy.Bóg zapłać za różaniec..
katalotka72
Proszę o modlitwę w intencji dzieci - szczególnie syna Mariusza i moich kochanych wnuków

SAMOA
Witajcie Kochani,

zapewne niektórym jest znany taki stan ducha jak rozrywający serce ból, smutek, strach, żal .....sprawa w czwartek,
23 marca. Proszę o modlitwę nie potrafię skupić myśli, kończę już prawie Nowennę Pompejańską ,
czuję, że to są podszepty złego

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji w intencji małżeństwa

iwonka
Dziękuje za modlitwę. Dopisuję się na koniec kolejki. Intencja: Proszę o modlitwę za mojego męża Dawida - o łaskę nawrócenia dla niego. Iwona
Redstarka
Proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie naszego małżeństwa, o nawrócenie dla mojego męża Marcina, zakończenie romansu i wycofanie pozwu rozwodowego. Mamy dwoje małych dzieci. 30.03 druga rozprawa.

siwula4
Namawiana przez znajomych w końcu odważyłam się i zarejestrowałam tutaj. szukam ratunku, pomocy, nadziei i nie wiem czego jeszcze. Moje małżeństwo jest, a jakoby go nie było. Mąz Marcin odszedł w ubiegłym roku, zostawiając mnie, 20-letnią i 11 letnią córki. Proszę Was o modlitwę, o jego powrót do rodziny, o pojednanie ze starszą córką, a dla mnie o siły do dalszej walki.

Nirwanna
Krótka coś owa kolejka - to ją wydłużę :-D

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, i proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.

...rzekł im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Szukacie Mnie nie dlatego, żeście widzieli znaki,
ale dlatego, żeście jedli chleb do sytości.
Troszczcie się nie o ten pokarm, który ginie, ale o ten, który trwa na wieki,
a który da wam Syn Człowieczy; Jego to bowiem pieczęcią swą naznaczył Bóg Ojciec.
Oni zaś rzekli do Niego: Cóż mamy czynić, abyśmy wykonywali dzieła Boże?
Jezus odpowiadając rzekł do nich: Na tym polega dzieło /zamierzone przez/ Boga,
abyście uwierzyli w Tego, którego On posłał.


J 6,26-29

I nowa kolejka:

twardy
karkru19
babs87
BjD
Bożena123
kasedo
HelM
MSM
wytrwała
krysia5
ewulek
zuzannaw
P85
enbe
jacek-sychar
Mufinka
SAMOA
HalinaTeresa

(pomijam te osoby, które wpisały się 2 razy - karkru19, wytrwała - wpisujemy się dopiero wtedy, gdy odbędzie się modlitwa w naszej intencji, żeby inne osoby nie czekały zbyt długo :)
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Darajavahus
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 19:25
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Darajavahus »

Proszę o dopisanie do kolejki.
O ratowanie-uzdrowienie małżeństwa łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia. Jesteśmy małżeństwem od 19 lat jednak w kryzysie i w wyniku pojawienia się tzw "męskiego przyjaciela - i dobrych doradców" małżonka postanowiła porzucić mnie i syna wyprowadzając się z domu i wystąpić o rozwód. Wierzę, że dzięki mocy modlitw spojrzy na małżeństwo Jego oczami, a nie ludzi z "doświadczeniem" i zrozumie, że miłość to nie uczucie... a każdy kryzys powierzony Bogu umacnia prawdziwą miłość.
ODPOWIEDZ