Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Witaj tulipan na Forum. Dziękuję Ci za podjęcie trudu koordynowania Modlitwy tygodniowej.

Moja intencja:
Dziękczynno-błagalna - za tulipan o Boże prowadzenie i potrzebne łaski w podjętej posłudze i w codziennym życiu
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Cieszę się, że ponownie jest osoba koordynująca Tygodniową modlitwę - witaj, tulipanku :-)

Moja intencja:
- wspólnotowa: o dary Ducha Świętego i otwartość na nie dla wszystkich osób podejmujących się jakiejkolwiek służby na rzecz naszej wspólnoty,
- osobista: o Boże prowadzenie dla mojej rodziny, o ochronę przed złem i dobre wybory.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Cieszę, się że jesteś Tulipan, często zaglądam na intencje modlitewne, więc będę Twoim częstym gościem. Bardzo piękne słowa o modlitwie, jako o darze.
Moja intencja:
- za Tulipan, o dar radości z podjętej pracy i radości w codziennym życiu,
- o błogosławieństwo i dobre spotkania dla mojego męża: spotkania z osobami, które pomogą mu dostrzec drogę do nawrócenia, pojednania i wybaczenia i które dodadzą mojemu mężowi sił i odwagi, by tą drogą podążyć.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie ponownie; w tym tygodniu modlimy się wspólnie w intencjach:
ewulek pisze: 30 sie 2020, 15:11 Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o szczerą spowiedź i łaskę nawrócenia.
Hope81 pisze: 31 sie 2020, 22:31 Witam serdecznie
Błagam o modlitwę w intencji mojego męża i syna o opiekę przed atakami złego i światło i prowadzenie przez Ducha Świętego.
A także za nasze małżeństwo i resztę rodziny.
km231 pisze: 17 wrz 2020, 11:15 Bardzo prosimy o modlitwę za nasze małżeństwo
Maja pisze: 24 wrz 2020, 22:30 Proszę o sile w wytrwaniu w podjętej decyzji i opiekę Boża nad dziećmi
OsowicczichEdi pisze: 25 wrz 2020, 21:54 Dziękuję za dotychczasową modlitwę, proszę o modlitwę za nasze małżeństwo aby odrodziło się na zgliszczach orzeczonego rozwodu, proszę też o polepszenie relacji ze starszym synem oraz o pracę.
Marlena pisze: 25 wrz 2020, 23:27 Dziękuję za Waszą modlitwę, o którą prosiłam w osobnym wątku. Proszę o modlitwę za mnie, mojego męża i nasze małżeństwo sakramentalne. Jesteśmy półtora miesiąca przed rozprawą rozwodową. Mąż mnie pozwał. Ja się nie zgadzam. Niech się spełni Wola Boża względem nas. Pragnę nawrócenia mojego męża.
Agulinka pisze: 01 paź 2020, 12:32 Witam serdecznie. Blagam o modlitwę za mnie, mojego męża, za nasze sakramentalne małżeństwo. Szczęść Boże
Rozmowa z drugim człowiekiem rozprasza smutki, modlitwa za siebie nawzajem uwrażliwia nas i otwiera na sprawy innych.
Spieszymy więc z pomocą modlitewną jeden drugiemu! Nie zostajecie sami ze swoimi troskami - jesteśmy razem!
Pozdrawiam serdecznie.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę o modlitwę za Asie i Rafała, aby po zdradzie potrafili na nowo zbudować relacje małżeńską. Oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; w tym tygodniu powierzamy Panu Bogu kolejne intencje modlitewne:
km231 pisze: 01 paź 2020, 18:42 Proszę o modlitwę za mojego męża o łaskę nawrócenia i dla mnie o dar przebaczenia.
Lawendowa pisze: 04 paź 2020, 16:07 Moja intencja:
Dziękczynno-błagalna - za tulipan o Boże prowadzenie i potrzebne łaski w podjętej posłudze i w codziennym życiu
Nirwanna pisze: 04 paź 2020, 22:23 Moja intencja:
- wspólnotowa: o dary Ducha Świętego i otwartość na nie dla wszystkich osób podejmujących się jakiejkolwiek służby na rzecz naszej wspólnoty,
- osobista: o Boże prowadzenie dla mojej rodziny, o ochronę przed złem i dobre wybory.
Ruta pisze: 06 paź 2020, 23:51 Moja intencja:
- za Tulipan, o dar radości z podjętej pracy i radości w codziennym życiu,
- o błogosławieństwo i dobre spotkania dla mojego męża: spotkania z osobami, które pomogą mu dostrzec drogę do nawrócenia, pojednania i wybaczenia i które dodadzą mojemu mężowi sił i odwagi, by tą drogą podążyć.
iwonka pisze: 11 paź 2020, 18:22 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
anetka1650 pisze: 15 paź 2020, 22:08 Proszę o modlitwę za Asie i Rafała, aby po zdradzie potrafili na nowo zbudować relacje małżeńską. Oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci.
Nie upadamy na duchu, modlimy się przecież wszyscy za siebie nawzajem dodając sobie siły i otuchy.
Dzisiaj 18 dzień miesiąca i wspomnienie męczeństwa Bł. Karoliny - powierzamy Jej wymienione przez nas sprawy.
Błogosławiona Karolino módl sie za nami.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Błogosławiona Karolino, módl się za nami....
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża: o łaskę przemiany serca i nawrócenie, a także o światło Ducha Świętego dla mnie, mojego prawnika oraz składu sędziowskiego.
27 października mamy drugą rozprawę.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o dobre łaski i jego zmiany na lepszego człowieka jakim był kiedyś. Proszę także o modlitwę za nasze małżeństwo po zdradzie aby udało nam je odbudować.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego otwarcia się na wszelkie dary Ducha Świętego, a także uzdrowienie i przebaczenie w rodzinie.
Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego serca, a także o uzdrowienie mojej relacji z mężem.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; na przyszły tydzień oddajemy w ręce Pana Boga - poniższe intencje:
Lenka pisze: 18 paź 2020, 22:28 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża: o łaskę przemiany serca i nawrócenie, a także o światło Ducha Świętego dla mnie, mojego prawnika oraz składu sędziowskiego.
27 października mamy drugą rozprawę.
Zdradzona pisze: 19 paź 2020, 15:41 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o dobre łaski i jego zmiany na lepszego człowieka jakim był kiedyś. Proszę także o modlitwę za nasze małżeństwo po zdradzie aby udało nam je odbudować.
Blondynka55 pisze: 22 paź 2020, 10:07 Proszę o modlitwę w intencji mojego otwarcia się na wszelkie dary Ducha Świętego, a także uzdrowienie i przebaczenie w rodzinie.
Szklarka81 pisze: 22 paź 2020, 21:17 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego serca, a także o uzdrowienie mojej relacji z mężem.
Nieraz mamy takie dni, że nie potrafimy się modlić i oddawać naszych spraw Bogu, chowamy się w skrytości naszych serc, ze smutkiem patrzymy na otaczajacy nas świat, przygnębieni swoimi trudnościami, ale pamiętajmy - są inni na ten moment silni i mocni duchem, którzy pomodlą się za nas!
Pozdrawiam serdecznie
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Bóg zapłać za ofiarowana mi modlitwe
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o szczerą spowiedź i wspólną eucharystię.
ODPOWIEDZ