Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Anny i Igora, o Boże prowadzenie i opiekę Maryi, Matki Pięknej Miłości.
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o modlitwę o odrodzenie naszego małżeństwa, polepszenie kontaktów ze starszym synem oraz o pracę, żeby starczyło mi na alimenty i chlebek.
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę o modlitwę za Asie i Rafała. Aby po zdradzie potrafili na nowo zbudować relacje małżeńską. O potrzebne łaski dla nich i ich dzieci.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, oraz Światło Ducha Świętego, a także przebaczenie w rodzinie.
HalinaTeresa
Posty: 22
Rejestracja: 01 lut 2017, 13:54
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HalinaTeresa »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o łaskę wiary i dobrej spowiedzi dla mojego Męża. Proszę o łaski potrzebne Teresie, Ani, Marlenie i Mariuszowi. Dla siebie proszę o łaskę wypełniania woli Bożej.
Halina
Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny, w intencji moich dzieci, w intencji mojego malzenstwa o ochrone przed dzialaniem zlego.

Bog zapłać
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie serdecznie; w tym tygodniu modlimy się wspólnie w następujących intencjach:
MKPINS pisze: 16 lis 2020, 9:42 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
HelM pisze: 16 lis 2020, 21:07 Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Anny i Igora, o Boże prowadzenie i opiekę Maryi, Matki Pięknej Miłości.
OsowicczichEdi pisze: 16 lis 2020, 21:15 Proszę o modlitwę o odrodzenie naszego małżeństwa, polepszenie kontaktów ze starszym synem oraz o pracę, żeby starczyło mi na alimenty i chlebek.
anetka1650 pisze: 17 lis 2020, 2:36 Proszę o modlitwę za Asie i Rafała. Aby po zdradzie potrafili na nowo zbudować relacje małżeńską. O potrzebne łaski dla nich i ich dzieci.
Blondynka55 pisze: 17 lis 2020, 22:30 Proszę o kolejną modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, oraz Światło Ducha Świętego, a także przebaczenie w rodzinie.
HalinaTeresa pisze: 19 lis 2020, 8:52 Bardzo proszę o modlitwę w intencji o łaskę wiary i dobrej spowiedzi dla mojego Męża. Proszę o łaski potrzebne Teresie, Ani, Marlenie i Mariuszowi. Dla siebie proszę o łaskę wypełniania woli Bożej.
Halina
Szklarka81 pisze: 20 lis 2020, 9:53 Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, w intencji moich dzieci, w intencji mojego małżeństwa o ochronę przed działaniem złego.
Bog zapłać
"Jaki był ten dzień, co darował, co wziął, czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno. Jaki był ten dzień, czy coś zmienił, czy nie, czy był tylko nadzieją na dobre i złe." Możemy dziś zadać sobie takie pytanie, ale i cyklicznie wyśpiewywać każdego kolejnego dnia... uśmiechnijmy się wtedy do siebie i do kogoś znajdującego się obok nas....
selecja
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:42
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: selecja »

Nie wiem czy powinnam tutaj napisać.
Ale jeżeli jest taka możliwość to bardzo bym prosiła o modlitwę za wszystkie moje i mojego męża (nasze) nienarodzone dzieci: Juniora, Dorotkę, Anię, Adasia i Wojtusia.
Bóg zapłać.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia Mojego Małżeństwa.Proszę o łaskę pojednania oraz rezygnację Małżonki z rozwodu. Proszę o siłę i wsparcie dla Nas i Dzieci.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam Was serdecznie; w tym pierwszym tygodniu Adwentu będziemy się modlić:
selecja pisze: 22 lis 2020, 23:58 Nie wiem czy powinnam tutaj napisać.
Ale jeżeli jest taka możliwość to bardzo bym prosiła o modlitwę za wszystkie moje i mojego męża (nasze) nienarodzone dzieci: Juniora, Dorotkę, Anię, Adasia i Wojtusia.
Bóg zapłać.
iwonka pisze: 28 lis 2020, 19:26 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
Lucky Luck pisze: 29 lis 2020, 11:49 Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia Mojego Małżeństwa.Proszę o łaskę pojednania oraz rezygnację Małżonki z rozwodu. Proszę o siłę i wsparcie dla Nas i Dzieci.
... u mnie za oknem pierwszy w tym roku zimowy krajobraz...zimno? - ale w naszych sercach, rodzinach, domach niech gości radość... z celu naszego oczekiwania...adwentowego oczekiwania...módlmy się za siebie nawzajem, a "nienarodzone aniołki" będą dodatkowo wypraszać łaski dla swoich kochanych rodziców...
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa,o przemianę serca męża i dobre rozstrzygnięcie sprawy o podział majątku.Boże dopomóż nam w sprawach alimentacyjnych syna i mojej byśmy mogli wyjść z długów o spokojne i dobre święta.
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa, uzdrowienie zranień, łaskę przebaczania. Proszę też o pracę, żeby starczyło mi na alimenty i chlebek.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę za małżeństwa w kryzysach, aby w czasie tego Adwentu małżonkowie zwracali się do Boga i otrzymywali potrzebne im do powrotu do jedności małżeńskiej łaski, aby za wstawiennictwiem Maryi, Wszystkich Świętych i Aniołów, którzy te łaski dla nas wypraszają, zdarzało się jak najwięcej małych i wielkich cudów, uzdrowień i nawróceń przywracających jedność w naszych małżeństwach i radość w naszych sercach i rodzinach.
ODPOWIEDZ