Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
karkru19
karkru19 pisze: 11 lut 2018, 7:27 W intencji mojego małżeństwa i o zdrowie w rodzinie
Amanda
Amanda pisze: 13 lut 2018, 18:08 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o nawrócenie, łaskę dobrej spowiedzi, o odrodzenie małżeństwa, dla mnie o nadzieję i potrzebne siły.
enbe
enbe pisze: 13 lut 2018, 21:55 O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Agatki i cud życia dla kolejnego wnuka, dar zdrowia dla matki i dziecka.
Bożena123
Bożena123 pisze: 14 lut 2018, 8:37 Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Bogusława i prowadzenie Ducha Św.dla naszego syna Rafała.
kasedo
kasedo pisze: 14 lut 2018, 10:20 Proszę o łaskę przemiany i nawrocenia dla mojego męża Sebastiana i naszego syna Dominika.
mysikrolik
mysikrolik pisze: 18 lut 2018, 8:31 Znów proszę o modlitwę. O przemianę serca dla mnie,no spokój wewnętrzny i umiejętność pogodzenia się z rzeczywistością, o cud miłości małżeńskiej do męża, o ochronę dzieci przed skutkami naszych problemów małżeńskich. Boga zapłać!
Manna
Manna pisze: 18 lut 2018, 22:24 Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Mój mąż ma dziecko z inną kobietą i ma tą wiadomość przekazać naszym synom. Proszę o modlitwę za nich. O odwagę i mądrość dla męża oraz o potrzebne dary Ducha św dla naszych synów. A dla mnie o to, bym była dla nich wsparciem.
Panie Jezu, prowadź.
Maryjo, chroń nas i pocieszaj.
Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? On, który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale Go za nas wszystkich wydał, jakże miałby także wraz z Nim wszystkiego nam nie darować? Któż może wystąpić z oskarżeniem przeciw tym, których Bóg wybrał? Czyż Bóg, który usprawiedliwia? Któż może wydać wyrok potępienia? Czy Chrystus Jezus, który poniósł za nas śmierć, co więcej – zmartwychwstał, siedzi po prawicy Boga i przyczynia się za nami?
Rz 8, 31b-34
Kolejka na następny tydzień:
Nirwanna
BjD
Lenka
łucja
rak
(dorwdow – proszę o zgłoszenie już po zakończeniu modlitwy w Twojej intencji)
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje Bogu za wszystkie łaski jakie otrzymuje. W intencji mojego małżeństwa i o zdrowie w rodzinie.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę. O łaskę Wiary w rodzinie.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Dziękuję Bogu za szczęśliwe zakończenie ciąży córki, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Proszę o modlitwę w intencji nowonarodzonego wnuka Kubusia, o zdrowie i siły dla niego oraz o opiekę nad dwójką pozostałych wnucząt, które ciężko znoszą przedłużający się pobyt mamy i brata w szpitalu.
Drewnolubna
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2018, 12:45
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Drewnolubna »

Proszę o uleczenie naszej córki Hani i naprawienie naszych rodzinnych relacji
zuf
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2017, 7:59
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuf »

Proszę o modlitwę. Za mnie, za żonę, za nasze dzieci oraz za rozwiązania w intencjach Bogu znanych.

Bóg zapłać.
santi
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2017, 11:06
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: santi »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa oraz o łaskę nawrócenia i wejścia na drogę zgody dla mojej żony oraz zdrowie dla córki.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę nadal o modlitwę za mojego męża Grzegorza o przemianę serca, szczerą spowiedź i uwolnienie od wszelkich nałogów.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża.
Marta
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O przemianę serca mojego męża Dawida".
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
Nirwanna
Nirwanna pisze: 19 lut 2018, 9:50 Dziękuję Wam za dar modlitwy i oczywiście w kolejkę się ponownie ustawiam :-)
Intencja - dziękuję Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
BjD
BjD pisze: 19 lut 2018, 10:45 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku.
Lenka
Lenka pisze: 19 lut 2018, 22:03 Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca i nawrócenia Bogdana oraz dla mnie o potrzebne dary Ducha Świętego.
MKPINS
MKPINS pisze: 20 lut 2018, 6:30 Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby
chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci.
łucja
łucja pisze: 22 lut 2018, 14:02 Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa, aby Dobry Bóg uleczył zranienia mego męża i poprowadził nas do jedności.
Abyśmy poprzez łaski płynące z sakramentu małżeństwa potrafili budować wszystko od nowa, na fundamentach wiary i Bożej miłości. Kochani, módlcie się za mnie, abym wytrwała w pracy nad sobą.
Dziękuję.
rak
rak pisze: 26 lut 2018, 16:48 Dziękuję za modlitwę,

Proszę o zapisanie mnie na kolejną kolejką w intencji przebaczenia, pojednania i siły w walce o małżeństwo.
twardy
twardy pisze: 27 lut 2018, 17:47 Proszę o modlitwę. O łaskę Wiary w rodzinie.
Błogosław, duszo moja, Pana,
i wszystko, co jest we mnie, święte imię Jego.
Błogosław, duszo moja, Pana
i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach.
On odpuszcza wszystkie twoje winy
i leczy wszystkie choroby.
On twoje życie ratuje od zguby,
obdarza cię łaską i zmiłowaniem.
Nie zapamiętuje się w sporze,
nie płonie gniewem na wieki.
Nie postępuje z nami według naszych grzechów
ani według win naszych nam nie odpłaca.
Bo jak wysoko niebo wznosi się nad ziemią,
tak wielka jest łaska Pana dla Jego czcicieli.
Jak odległy jest wschód od zachodu,
tak daleko odsuwa od nas nasze winy.
(Ps 103 (102), 1b-2. 3-4. 9-10. 11-12)
Kolejka na następny tydzień:
Drewnolubna
zuf
santi
ewulek
MSM
iwonka
(karkru, dorwdow, enbe – zgłosili się przed zakończeniem modlitwy w ich intencji, więc są proszeni o ponowne zgłoszenie).
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za modlitwę
ponownie proszę o nią w intencji dzieci i wnuków
santi
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2017, 11:06
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: santi »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony która wyprowadziła się z naszą córeczką. Jezu wskaż jej właściwą drogę do domu.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za otrzymane łaski. W intencji mego małżeństwa, o zdrowie w rodzinie, o prawdziwego przyjaciela dla córki i o cierpliwość i siłę dla mnie i dla niej.
Sabina
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2018, 13:16
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Modlitwa tygodniowa

Post autor: Sabina »

Prosze w najblizszym tygodniu o modlitwe w intencji nawrocenia mojego meza Piotra, ktory zlozyl pozew o rozwod.
Prosze o sile do przetrwania, laske pojednania i odrodzenie naszego malzenstwa.
ODPOWIEDZ