Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę i proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Basia123
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2017, 15:10
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Basia123 »

Proszę o modlitwę o nawrócenie mego męża Wojciecha a także moje nawrócenie, powrót męża do domu, naszą pełną realizację przysięgi małżeńskiej.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki z niezmienną intencją: o modlitwę za nasze małżeństwo, o otwarcie serc i mądrość w rozpoznaniu Woli Bożej oraz odwagę do jej wypełnienia.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji s zony
s zona pisze: 14 maja 2017, 20:54 Dziekuje za modlitwe .
Prosze o dalsza w intencji mojej rodziny ,o opeke M B Rozwiazujacej Wezly i prowadzenie Ducha Sw.
babs87
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w tej samej intencji - o nawrócenie męża, dary Ducha Świętego dla niego, o pojednanie i uzdrowienie naszego małżeństwa oraz cierpliwość i pogodę ducha dla mnie.
BjD
Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina i jego kochanki. Dla siebie proszę o łaskę wytrwałości i pokory. O zdrowie dla całej rodziny.

zuf
Proszę Was o modlitwę za moją rodzinę. O rozeznanie jaką dalej droga iść. O Łaskę wpływu Ducha Świętego dla mnie i mojego postępowania wobec eskalacji nienawiści i kłamstwa. O mądre wsparcie dla dzieci i dla mnie w tej sytuacji. O dar prawdziwego nawrócenia dla żony i jej sióstr. O cud miłości i jedności. O sprawiedliwe decyzje dla sędziów we wszystkich sprawach. Bóg zapłać.
MSN
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Proszę o modlitwę za nasze dzieci.

Redstarka
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą: o nawrócenie mojego męża Marcina, zakończenie romansu i uzdrowienie oraz ocalenie przed rozwodem naszego małżeństwa Anny i Marcina i uchronienie naszej rodziny.
zuzannaw
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie do kolejki. Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, rozwiązanie problemów rodzinnych, w pracy. Błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św dla całej rodziny, i o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu. Bóg zapłać....
A gdy starosta weselny skosztował wody, która stała się winem
- nie wiedział bowiem, skąd ono pochodzi, ale słudzy, którzy czerpali wodę, wiedzieli
- przywołał pana młodego i powiedział do niego:
Każdy człowiek stawia najpierw dobre wino, a gdy się napiją, wówczas gorsze.
Ty zachowałeś dobre wino aż do tej pory.
Taki to początek znaków uczynił Jezus w Kanie Galilejskiej.
Objawił swoją chwałę i uwierzyli w Niego Jego uczniowie.


J 2,9-11
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za dotychczasową modlitwę
i proszę nadal w intencji dzieci i wnuków <3
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, i proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

I ja dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą z intencją łaski Wiary dla mojej żony i dzieci.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.Proszę o dopisanie mnie do kolejki.Intencja: o pokój serca dla mnie, powrót mojego syna Jakuba, poprawę relacji z dziećmi, błogosławieństwo w pracy, zdrowie i dary Ducha Św dla całej rodziny i wypełnienie się woli Bożej w moim życiu.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy sie w intencji kasisz0011
kasiasz0011 pisze: 22 maja 2017, 13:39 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo. By Pan uzdrowił nas.BY otworzył moje oczy by mi pokazał, jaki jest mój mąż by nauczył i pomógł mi odnaleźć w nim jego zalety by nauczył mnie dostrzegać w nim dobro, by odnowił w nas uczucia .BY Duch święty przyszedł z wiarą ,nadzieją, miłością i zaufaniem w Panu.
Bóg zapłać.
Uparty
Proszę gorąco o modlitwę za mnie i za moją Żonę aby Bóg zagościł w jej sercu żeby miłość w jej serce wróciła do mnie jak na razie chce mnie tylko zamknąć w więzieniu zbiera na mnie dowody´ nagrywa smutno mi z tego powodu że nie mogę się spotykać z dziećmi jej zachowanie budzi we mnie niepokój proszę o modlitwę dziękuję Z Panem Bogiem Amen
Balba
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mego męża Jurka o łaskę nawrócenia i uleczenie serca, naszych dzieci - Basi i Tomka - o wiarę, kroczenie Bożymi drogami, bezpieczne wakacje i prawdziwych przyjaciół, dla mnie - o rozeznanie i wybór drogi życiowej, zgodnej z wolą Pana. Bóg zapłać.
Bożena123
Bóg zapłać za modlitwę.Proszę o dalszą -
intencja taka sama - O łaskę nawrócenia dla Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.

ewulek
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.

dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne dary dla wszystkich członków rodziny.
jacek-sychar
Dziękuję za modlitwę.

Obecnie wyjątkowo proszę o łaskę zdrowia dla mnie.


Łaska wam i pokój od Boga, Ojca naszego, i Pana Jezusa Chrystusa.
Błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia i Bóg wszelkiej pociechy,
Ten, który nas pociesza w każdym naszym utrapieniu,
byśmy sami mogli pocieszać tych, co są w jakiejkolwiek udręce, pociechą, której doznajemy od Boga.
Jak bowiem obfitują w nas cierpienia Chrystusa, tak też wielkiej doznajemy przez Chrystusa pociechy.
Ale gdy znosimy udręki - to dla pociechy i zbawienia waszego;
a gdy pocieszani jesteśmy - to dla waszej pociechy, sprawiającej, że z wytrwałością znosicie te same cierpienia,
których i my doznajemy.
A nadzieja nasza co do was jest silna, bo wiemy,
że jak cierpień jesteście współuczestnikami,
tak i naszej pociechy.


2 Kor 1,2-7
Utka2
Posty: 222
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:47
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Utka2 »

Proszę o modlitwę dziękczynną z wszystkie cuda jakie Pan mi objawia każdego dnia. I z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla mojego męża, dla mnie i dla naszych dzieci, zebyśmy przyjmowali Wolę Pana z pokorą i ufnościa.
Dotka
Posty: 174
Rejestracja: 06 kwie 2017, 10:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Dotka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, aby w jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo mnie pokochać, aby zerwał kontakt z inną kobietą. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.
Bóg zapłać.
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Wielkie Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, o łaskę uzdrowienia i odrodzenia się naszego małżeństwa sakramentalnego. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski, szczególnie za piękny dzień I Komunii Świętej naszej córeczki.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji wertor1
wertor1 pisze: 29 maja 2017, 11:08 Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa i nawrócenie męża
groszek1
Proszę o dopisanie mnie do kolejki....
Intencja: O nawrócenie i uzdrowienie serca mojego męża Macieja i mnie, o jego powrót do wierności sakramentowi małżeństwa, o wypełnianie woli Bożej w naszym życiu i małżeństwie, o łaskę wiary i ufności dla nas i naszych dzieci, o mądre decyzje i opiekę na czas czekających nas trudnych zmian i wakacji, o żywą miłosną relacje z Bogiem, o mądrego kierownika duchowego i spowiednika
Bóg zapłać 😊
MSM
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa.
karolina12
Proszę o modlitwę w intencji córki mojej koleżanki , jest po operacji i czeka na wyniki badań histopatologicznych
Bóg zapłać

Grzegorz
Szczęść Boże!
Znalazłem się w dramatycznej sytuacji. Moja żona chce się ze mną rozwieść i rozbić naszą rodzinę. Mamy 17 letniego syna.
Chciałbym prosić o modlitwę o uwolnienie mojej żony od gniewu, wewnętrznego bólu, nienawiści i żalu. Chciałbym prosić o odnowę naszej miłości i uratowanie naszego małżeństwa, ocalenie naszej rodziny i wzajemne przebaczenie.
Bóg zapłać!
Pozdrawiam serdecznie!
Grzegorz
s zona
Dziękuję za modlitwę ,
proszę o dalsza w intencji operacji córki.

MKPINS
Dziękuję za modlitwę i proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.

Tych to Dwunastu wysłał Jezus, dając im następujące wskazania:
Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego!
Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela.
Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie.
Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy!
Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie!


Mt 10,5-8

I nowa kolejka
Basia123
enbe
katalotka72
Nirwanna
twardy
zuzannaw
Utka2
Dotka
dorwdow
BjD
jacek-sychar

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jacek-sychar »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
ODPOWIEDZ