Błagam o modlitwę

Moderator: Moderatorzy

Astro
Posty: 1199
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:41
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Błagam o modlitwę

Post autor: Astro »

Witam
Błagam o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny. 27.03.2018 mam pierwszą rozprawę rozwodowa. Mamy dwójkę wspaniałych chłopców 12 i 8 lat którzy ciągle mówią mi ze chcieliby żeby było jak dawniej , żebyśmy się pogodzili. A mi już ciężko uwierzyć żonie po tym co przeżyłem. Ale uważam że dla tych dwóch skarbów warto.
" Każdy z was , młodzi przyjaciele , znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte.Jakis wymiar zadań , które musi podjąć i wypełnić ... Jakiś obowiązek, powinność, od której nie można zdezerterować. " Ojciec Święty Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Błagam o modlitwę

Post autor: s zona »

Koronka z prośbą by Jezus się TYM zajął... na różańcu
https://www.youtube.com/watch?v=jlgtgC72LJc

ps a moze warto zawiesic rozprawe/zaufac Bogu i zonie ...
Wspomne w modlitwie dzisiaj i 27 marca :)
Astro
Posty: 1199
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:41
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Błagam o modlitwę

Post autor: Astro »

s żona, Bóg zapłać za modlitwę. Co do rozwodu to chce go żona . Nie ma mowy o zawieszeniu sprawy , ale wszystko opiszę w innym dziale. Jeszcze raz Bóg zapłać za modlitwę.
" Każdy z was , młodzi przyjaciele , znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte.Jakis wymiar zadań , które musi podjąć i wypełnić ... Jakiś obowiązek, powinność, od której nie można zdezerterować. " Ojciec Święty Jan Paweł II
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Błagam o modlitwę

Post autor: Pavel »

Wspomnę w modlitwie.
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
ODPOWIEDZ