Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za otrzymane łaski. Moja intencja: o zdrowie dla całej rodziny, przemianę serca teściowej, o bezpieczeństwo dzieci na wakacjach, za moje małżeństwo, za córkę która w przyszłym roku ma I Komunie Święta by dojrzała do tego sakramentu.
Sama_ja
Posty: 71
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_ja »

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się mojego małżeństwa,nawrócenia męża oraz o dary Ducha Św. dla mnie na czas trwania rozpraw sądowych.
bosa
Posty: 356
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: bosa »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej relacji ze starszym synem, nasze relacje to piekło.
Kocham Cię Panie, i jedyna łaska o jaką Cię proszę ,to kochać Cię wiecznie.. św.Jan Maria Vianney
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę i proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Maga2
Posty: 43
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maga2 »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą. Moja intencja o łaskę nawrócenia dla męża i dzieci, pojednanie między nimi. O wypełnienie sie woli Bożej w nas. Dziękuję za wszelkie łaski.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Po dłuższej przerwie zaczynamy tydzień modlitwy w intencji Basi123
Basia123 pisze: 05 cze 2017, 11:22 Proszę o modlitwę o nawrócenie mego męża Wojciecha a także moje nawrócenie, powrót męża do domu, naszą pełną realizację przysięgi małżeńskiej.
enbe
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki z niezmienną intencją: o modlitwę za nasze małżeństwo, o otwarcie serc i mądrość w rozpoznaniu Woli Bożej oraz odwagę do jej wypełnienia.
katalotki72
dziękuję za dotychczasową modlitwę
i proszę nadal w intencji dzieci i wnuków
Nirwanny
Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, i proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
twardego
I ja dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą z intencją łaski Wiary dla mojej żony i dzieci.
zuzannyw
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.Proszę o dopisanie mnie do kolejki.Intencja: o pokój serca dla mnie, powrót mojego syna Jakuba, poprawę relacji z dziećmi, błogosławieństwo w pracy, zdrowie i dary Ducha Św dla całej rodziny i wypełnienie się woli Bożej w moim życiu.

Utki2
Proszę o modlitwę dziękczynną z wszystkie cuda jakie Pan mi objawia każdego dnia. I z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla mojego męża, dla mnie i dla naszych dzieci, zebyśmy przyjmowali Wolę Pana z pokorą i ufnościa.
Jezus powiedział do apostołów: Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.
I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.
Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien.
Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.
Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który Mnie posłał.
Kto przyjmuje proroka, jako proroka, nagrodę proroka otrzyma.
Kto przyjmuje sprawiedliwego, jako sprawiedliwego, nagrodę sprawiedliwego otrzyma.
Kto poda kubek świeżej wody do picia jednemu z tych najmniejszych, dlatego że jest uczniem, zaprawdę powiadam wam, nie utraci swojej nagrody.

Mt 10,37-42
zuf
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2017, 7:59
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuf »

Z serca dziękuję za modlitwę w naszej intencji. Proszę o modlitwę dziękczynną za wyrok w sprawie rozwodowej, a także błagalną o wyciszenie ataku eskalacji zła i agresji jaki po nim się pojawił. Proszę także o modlitwę za przejrzystość serca i rozumu na kolejnych posiedzeniach sądu.
groszek1
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2017, 23:48
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: groszek1 »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i mnie, o uzdrowienie naszego małżeństwa i rodziny, światło Ducha Świętego i wypełnienie woli Bożej w naszym życiu. Dziękuję za sakrament małżeństwa, mojego męża i dzieci😊 oraz Was kochani!!!
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę.Ustawiam się do kolejki.Intencja o łaskę nawrócenia dla Bogusława i potrzebne łaski dla naszego syna Rafała,
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

Dziękując za modlitwę po której nastąpił zwrot akcji w naszej sprawie, ustawiam się w kolejce i proszę o dalszą modlitwę.... niech dobry Bóg wypełnia nasze serca miłością i dobrem....
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuję za otrzymane łaski i za modlitwę. Moja intencja: aby Bóg błogosławil teściowej , która nas wykorzystuje i znęca się nad nami psychicznie by dał jej mądrość, za nasze dzieci o zdrowie dla nich i bezpieczeństwo w czasie wakacji i na całe życie, za nasze małżeństwo i o zdrowie dla całej rodziny.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Dziękuję za tydzień modlitwy w mojej intencji, który pokrył się pięknie z rekolekcjami ignacjańskimi, w których uczestniczyłam. Wpisuję się w kolejkę: O Boże prowadzenie dla mnie i Najbliższych.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy modlitwę w intencji Dotki
Dotka pisze: 17 cze 2017, 17:24 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, aby w jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo mnie pokochać, aby zerwał kontakt z inną kobietą. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.
Bóg zapłać.
dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.

BjD
Wielkie Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, o łaskę uzdrowienia i odrodzenia się naszego małżeństwa sakramentalnego. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski, szczególnie za piękny dzień I Komunii Świętej naszej córeczki.

jacek-sychar
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.

karkru19
Dziękuje za otrzymane łaski. Moja intencja: o zdrowie dla całej rodziny, przemianę serca teściowej, o bezpieczeństwo dzieci na wakacjach, za moje małżeństwo, za córkę która w przyszłym roku ma I Komunie Święta by dojrzała do tego sakramentu.
Sama_ja
Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się mojego małżeństwa,nawrócenia męża oraz o dary Ducha Św. dla mnie na czas trwania rozpraw sądowych.
bosa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej relacji ze starszym synem, nasze relacje to piekło.

W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami:
Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi,
a objawiłeś je prostaczkom.
Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie.
Wszystko przekazał Mi Ojciec mój.
Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec,
ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić.
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście,
a Ja was pokrzepię.
Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie,
bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.
Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.

Mt 11,25-30
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13350
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę w minionym tygodniu, bardzo bogaty w wydarzenia był on. Proszę o dalszą modlitwę, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ