Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za modlitwę i ustawiam się w kolejce. Za moje małżeństwo, o zdrowie w rodzinie, o duchowe przeżycie I Komunii dla córki.
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa i zakonczenie romansu męża.proszę o łaskę wzajemnej miłości i przebaczenia.bog zapłać
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę. Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
zuzannaw
zuzannaw pisze: 29 mar 2018, 12:45 Dawno mnie tu nie było. Proszę o modlitwę w mojej intencji: o rozwiązanie moich problemów sercowych, zdrowotnych, rodzinnych. O wszelkie potrzebne Mi i mojej rodzinie łaski. O Dary Ducha Św dla całej rodziny......Bóg zapłać....
Maja
Maja pisze: 01 kwie 2018, 20:59 Proszę o modlitwe w intencji mojego małżeństwa o jego uzdrowienie i dar wzajemnej milosci., o światłość ducha dla męża oby zakończył romans i zerwal kontakt z tamta kobietą i odbudowal zaufanie.bog zapłać.
iwonka
iwonka pisze: 03 kwie 2018, 8:24 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
zahir
zahir pisze: 03 kwie 2018, 10:05 Proszę i ja o modlitwę: O łaskę przebaczenia, pojednania, nawrócenia i uzdrowienia mojego małżeństwa.
karkru19
karkru19 pisze: 04 kwie 2018, 21:45 Dziękuje za modlitwę i ustawiam się w kolejce. Za moje małżeństwo, o zdrowie w rodzinie, o duchowe przeżycie I Komunii dla córki.
Popchnięto mnie, popchnięto, bym upadł,
lecz Pan mi dopomógł.
Pan, moja moc i pieśń,
stał się moim Zbawcą.
Okrzyki radości i wybawienia
w namiotach ludzi sprawiedliwych:
Prawica Pańska moc okazuje,
prawica Pańska wysoko wzniesiona,
prawica Pańska moc okazuje.
Nie umrę, lecz będę żył
i głosił dzieła Pańskie.
Ciężko mnie Pan ukarał,
ale na śmierć mnie nie wydał.
(Ps 118, 13-18)
Jesteśmy na bieżąco - nie ma kolejki na następny tydzień.
zsercem
Posty: 12
Rejestracja: 23 mar 2018, 15:36
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zsercem »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, nawrócenia żony i niedopuszczenia do rozwodu.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i dzieci, o łaskę wiary.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dar modlitwy i w kolejkę się ponownie ustawiam, z intencją: dziękuję Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku.
milenka
Posty: 20
Rejestracja: 26 lis 2017, 23:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milenka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża. O zakończenie jego romansu i powrót do rodziny. Dla mnie zaś o zdrowie i siłę do pokonywania życiowych trudności.
" Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela".
helenast
Posty: 2966
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: helenast »

Proszę o modlitwę za mojego szwagra ( Jarka ) ... miał straszny wypadek na motocyklu - stan ciężki ... Bóg zapłać za każde słowo skierowane do Pana Boga w jego intencji
kasedo
Posty: 92
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:39
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kasedo »

Proszę o modlitwę w intencji  przemiany i uzdrowienia mojego, mojego męża Sebastiana, naszego syna Dominika oraz kochanki mojego meza, o wypelnienie sie woli Bozej w naszych zyciach i o prowadzenie Ducha Świętego dla naszej czwórki.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
zsercem
zsercem pisze: 09 kwie 2018, 16:50 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, nawrócenia żony i niedopuszczenia do rozwodu.
twardy
twardy pisze: 09 kwie 2018, 19:45 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i dzieci, o łaskę wiary.
Nirwanna
Nirwanna pisze: 09 kwie 2018, 21:48 Dziękuję Wam za dar modlitwy i w kolejkę się ponownie ustawiam, z intencją: dziękuję Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
BjD
BjD pisze: 10 kwie 2018, 14:36 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku.
milenka
milenka pisze: 10 kwie 2018, 22:42 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża. O zakończenie jego romansu i powrót do rodziny. Dla mnie zaś o zdrowie i siłę do pokonywania życiowych trudności.
helenast
helenast pisze: 13 kwie 2018, 13:35 Proszę o modlitwę za mojego szwagra ( Jarka ) ... miał straszny wypadek na motocyklu - stan ciężki ... Bóg zapłać za każde słowo skierowane do Pana Boga w jego intencji
kasedo
kasedo pisze: 13 kwie 2018, 20:38 Proszę o modlitwę w intencji przemiany i uzdrowienia mojego, mojego męża Sebastiana, naszego syna Dominika oraz kochanki mojego meza, o wypelnienie sie woli Bozej w naszych zyciach i o prowadzenie Ducha Świętego dla naszej czwórki.
Dzieci moje, piszę do was, żebyście nie grzeszyli. Jeśliby nawet ktoś zgrzeszył, mamy Rzecznika u Ojca – Jezusa Chrystusa sprawiedliwego. On bowiem jest ofiarą przebłagalną za nasze grzechy, i nie tylko za nasze, lecz również za grzechy całego świata.
(1J 2, 1-2)
Nie ma kolejki - wciąż jesteśmy na bieżąco.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej żony: o moją miłość do niej i o Boże błogosławieństwo dla niej.
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

Dziękuję za poprzednią modlitwę, w kolejnej proszę o kontynuację dobrych zmian, żeby Duch Święty mógł na stale zagościć w naszym życiu...
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża.
Marta
ODPOWIEDZ