Filtry dla wiadomości przychodzących

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

Wiedźmin

Filtry dla wiadomości przychodzących

Post autor: Wiedźmin » 24 kwie 2018, 11:58

Cześć,

Zauważyłem, że są filtry i możliwość dodawania folderów.

To bardzo przydatne... - mam tylko pytanie, czy można "zastosować" filtry do już odebranych wiadomości?
Aby przeczyścić "ogólną skrzynkę odbiorczą ... i aby posortowało wiadomości do odpowiednich folderów?

Czy na razie nie ma takiej opcji... ?

jacek-sychar

Re: Filtry dla wiadomości przychodzących

Post autor: jacek-sychar » 24 kwie 2018, 12:06

Ja tego nie ćwiczyłem.
Zwykle co jakiś czas muszę czyścić swoja pocztę, bo tak dużo otrzymuję wiadomości prywatnych.
Niestety nasza poczta priv nie jest zbyt pojemna.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Filtry dla wiadomości przychodzących

Post autor: Nirwanna » 24 kwie 2018, 13:16

Aleksander pisze:
24 kwie 2018, 11:58
Cześć,

Zauważyłem, że są filtry i możliwość dodawania folderów.

To bardzo przydatne... - mam tylko pytanie, czy można "zastosować" filtry do już odebranych wiadomości?
Aby przeczyścić "ogólną skrzynkę odbiorczą ... i aby posortowało wiadomości do odpowiednich folderów?

Czy na razie nie ma takiej opcji... ?
Ćwiczyłam. Do nowotworzonych folderów mogę przenosić ręcznie, w Odebranych robi się wtedy miejsce.
Filtry działają tylko w stosunku do nowowprzychodzących wiadomości.
Czyli taka np. Nirwanna durne privy mi wysyła, mogę wtedy ustawić filtr, żeby moja poczta od niej privów nie przyjmowała. Te co już odebrałam, muszę wykasować ręcznie, lub przenieść do innego folderu.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Wiedźmin

Re: Filtry dla wiadomości przychodzących

Post autor: Wiedźmin » 24 kwie 2018, 14:35

Nirwanna pisze:
24 kwie 2018, 13:16
Aleksander pisze:
24 kwie 2018, 11:58
Cześć,

Zauważyłem, że są filtry i możliwość dodawania folderów.

To bardzo przydatne... - mam tylko pytanie, czy można "zastosować" filtry do już odebranych wiadomości?
Aby przeczyścić "ogólną skrzynkę odbiorczą ... i aby posortowało wiadomości do odpowiednich folderów?

Czy na razie nie ma takiej opcji... ?
Ćwiczyłam. Do nowotworzonych folderów mogę przenosić ręcznie, w Odebranych robi się wtedy miejsce.
Filtry działają tylko w stosunku do nowowprzychodzących wiadomości.
Czyli taka np. Nirwanna durne privy mi wysyła, mogę wtedy ustawić filtr, żeby moja poczta od niej privów nie przyjmowała. Te co już odebrałam, muszę wykasować ręcznie, lub przenieść do innego folderu.
No ok - tak samo wyćwiczyłem - dziękuje za potwierdzenie.
Przynajmniej ten nowy spam się odfiltruje :P ;) :D ... stary ręcznie do wywalenia ;)
dzięki :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość