Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza, aby z nami się modlił i chodził do kościoła.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.
Moja intencja: O dalsze prowadzenie mnie przez Pana w moim życiu.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojej młodszej siostry.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Od 6 do 13 maja modlimy się intencjach Camilii, iwonki, ewulka, twardego i Ukasza:
Camilaa napisała:
Camilaa pisze: 01 maja 2018, 10:07 Dziękuję za modlitwę
I ustawiam sie w kolejce
Proszę o otworzenie serca mojego męża na łaskę sakramentu małżeństwa
Iwonka napisała:
iwonka pisze: 01 maja 2018, 10:35 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Ewulek napisała:
ewulek pisze: 06 maja 2018, 1:28 Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza, aby z nami się modlił i chodził do kościoła.
Twardy napisał:
twardy pisze: 06 maja 2018, 21:35 Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.
Moja intencja: O dalsze prowadzenie mnie przez Pana w moim życiu.
Ukasz pisze:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojej młodszej siostry.
Umiłowani, miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością.
W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu.
W tym przejawia się miłość, że nie my umiłowaliśmy Boga, ale że On sam nas umiłował i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy.
(1 J 4, 7-10)
Nie ma kolejki, są wolne miejsca...
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Proszę o modlitwę.
Aby Bóg wskazał mi drogę do serca mojego męża i o łaskę dla niego, aby stanął w prawdzie i otworzył dla mnie swoje serce.
Bóg zapłać.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Oooo.... widzę, że kolejka się wyczerpała i za tydzień nie będzie kogo wpisać ;)
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękuję Bogu za wszystkie łaski i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
guffi
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 22:26
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: guffi »

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej Żony Karoliny i jej konkubenta. Oraz za nasze dzieci, by wyszły z tego cało.
guffi
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Od 14 do 20 maja modlimy się w intencjach Smutku, MKPINS, Nirwanny, Guffiego.
Smutek napisała:
Smutek pisze: 07 maja 2018, 17:50 Proszę o modlitwę.
Aby Bóg wskazał mi drogę do serca mojego męża i o łaskę dla niego, aby stanął w prawdzie i otworzył dla mnie swoje serce.
Bóg zapłać.
MKPINS napisał:
MKPINS pisze: 08 maja 2018, 6:42 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności.
Nirwanna napisała:
Nirwanna pisze: 08 maja 2018, 7:16 Dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękuję Bogu za wszystkie łaski i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Guffi napisał:
guffi pisze: 08 maja 2018, 19:26 Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej Żony Karoliny i jej konkubenta. Oraz za nasze dzieci, by wyszły z tego cało.
Zachęcam was ja, więzień w Panu, abyście postępowali w sposób godny powołania, do jakiego zostaliście wezwani, z całą pokorą i cichością, z cierpliwością, znosząc siebie nawzajem w miłości. Usiłujcie zachować jedność Ducha dzięki więzi, jaką jest pokój.
(Ef 4, 1-3)
westomo
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2018, 13:16
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: westomo »

proszę o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, aby moja żona Katarzyna znalazła choć iskrę miłości i wybaczenia dla mnie. nie chce ze mna rozmawiać, obwinia mnie za wszystko i jest zdecydowana zniszczyć mnie za wszelka cene. Tomasz
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

dziękuję za poprzednie modliwy i proszę o następną, może tym razem w intencji utrzymania motywacji sakramentalnych małżonków.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w intencji: o przemianę serca i nawrócenie Bogdana.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Manna
Posty: 41
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:51
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Manna »

W nadchodzących dniach mamy rocznicę ślubu, 40-ste urodziny męża i moje urodziny. W związku z tymi rocznicami bardzo proszę Was o modlitwę.
O łaskę nawrócenia męża Janusza, aby Pan otworzył jego serce oraz oczy i by dostrzegł co w życiu ma prawdziwą wartość. Proszę, by Pan uleczył jego rany.
Proszę o łaskę doświadczenia Bożej miłości dla mnie i łaskę wiary.
Dla naszej rodziny i naszego małżeństwa proszę o pokój i miłość.
Dziękuję Wam za modlitwę.
ODPOWIEDZ