Rozwód przez okultyzm, New Age.

Moderator: Moderatorzy

Bart
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2023, 14:13
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Rozwód przez okultyzm, New Age.

Post autor: Bart »

Czy ktoś tutaj przechodzi przez rozwód za sprawą okultyzmu, new age, tarota itp.?
Al la
Posty: 2761
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Rozwód przez okultyzm, New Age.

Post autor: Al la »

Witaj Bart.

Dobrze byłoby gdybyś napisał o sobie coś więcej, czy jesteś w małżeństwie sakramentalnym.
Bo zalogowałeś się na forum katolickim, na którym nie zajmujemy się rozwodami, a ratowaniem małżeństw i relacji w rodzinie.

Z regulaminu:
II Treść postów
7. Zabrania się na forum usprawiedliwiania i promowania, w jakiejkolwiek formie rozwodów cywilnych dotyczących sakramentalnych małżonków. Rozwody cywilne są zgorszeniem i godzą w sakramentalne małżeństwa, a przede wszystkim znieważają przymierze zbawcze, którego znakiem jest małżeństwo sakramentalne. W Polsce w skrajnych sytuacjach, jedynym dopuszczalnym przez Katechizm Kościoła Katolickiego rozwiązaniem jest separacja (obecna zarówna w prawie cywilnym jak i kanonicznym).
Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się swoją historią.
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Bart
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2023, 14:13
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Rozwód przez okultyzm, New Age.

Post autor: Bart »

Witam, tak jestem w małżeństwie sakramentalnym. Jestem osobą wierzącą, która chce ratować małżeństwo.
Problemy w małżeństwie zaczęły się gdy żona zaczęła uprawiać okultyzm, zaczęło się niewinnie od medytacji i reiki, później wszedł tarot, kryształy mocy itp. Bardzo głęboko w to weszła, ok 1.5 roku temu oznajmiła mi że "Bóg ma dla nas plan i musimy się rozstać". Niestety została zindoktrynowana ideami New Age, a ja po prostu szukam jakiegoś wsparcia.
Mimi
Posty: 104
Rejestracja: 31 sie 2023, 12:29
Płeć: Kobieta

Re: Rozwód przez okultyzm, New Age.

Post autor: Mimi »

Hej, okultyzm i NE odciągają od Boga.
Ale nie tylko one, zły duch działa na wiele sposobów. Wchodzi zawsze tam, gdzie może wyrządzić najwięcej szkody. Sakramentalne małżeństwo jest dla niego świetnym celem.
Poczytaj sobie więcej w "Życie sakramentalne":

viewtopic.php?f=15&t=1689&p=539880#p537866

Wg mnie doskonale są tam opisane różne historie odchodzenia od Boga i wikłania się w rozmemłaną ideologię NE, która świat ochoczo nam serwuje.
Rawek
Posty: 79
Rejestracja: 06 sie 2023, 14:47
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Rozwód przez okultyzm, New Age.

Post autor: Rawek »

Witaj Bart.
Ostatnio słuchałem na YT konferencji pana Grzegorza Bacika który wspiera osoby zniewolone, opętane i współpracując z kapłanami przygotowywuje je do edzorcyzmów. Ma ogromną wiedzę z zakresu okultyzmu i zagrożeń duchowych. Polecam ci posłuchać, bo sporo mówi o tym jak to zagraża małżeństwom i rodzinom.
Bart
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2023, 14:13
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Rozwód przez okultyzm, New Age.

Post autor: Bart »

Ja bardzo dużo się dowiedziałem o tym w czym tkwi moja żona. Na codzień mam kontakt z Panem Robertem Tekieli, którego wiedza na ten temat jest wielka. Modlę się wspólnie z ks egzorcystą o nawrócenie mojej żony.
ODPOWIEDZ