Ferie zimowe 2024

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1358
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Ferie zimowe 2024

Post autor: Balba »

Ferie Zimowe z SYCHAREM i Franciszkanami 2024r
Szczęść Boże!
Z ogromną radością zapraszam na Ferie Zimowe z Franciszkanami 2024r do Domu Rekolekcyjnego Franciszkanie w Koszarawie Bystrej 677, koło Żywca, w terminie 12-01-24r od godziny 16:00 do 19.01.24r. też do godziny 16:00 (od piątku do piątku).
Strona internetowa to: https://www.koszarawa.franciszkanie.pl/index.php

Warunki uczestnictwa w Rekolekcjach to:
Zgoda na klauzurę RODO: „Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla obsługi zgłoszenia, do udziału w Feriach Zimowych z Franciszkanami 24r. Danymi osobowymi zarządza Organizator wydarzenia, tj. Ojcowie Franciszkanie w Koszarawie Bystrej w celu obsługi zgłoszenia do udziału w tych Rekolekcjach i zapisu na listę uczestników. Dane te nie będą nigdzie przekazywane ani sprzedawane i będą przechowywane do czasu zakończenia Rekolekcji, oraz zakończenia ich obsługi formalno-prawnej, zgodnie z terminami wynikającymi z obowiązującymi przepisami prawa.”

Zapisujemy się przez email na adres koszarawa@franciszkanie.pl podając następujące dane według wzoru:
- Zgłaszam chęć uczestnictwa na Feriach Zimowych z Franciszkanami 2024r,
- Imię Nazwisko, Telefon, Email, Miejscowość Ogniska WTM Sychar,
- Jeśli będzie to rodzina, to dodatkowo: Imię i Nazwisko współmałżonka, oraz Imiona i wiek poszczególnych dzieci,
- Zgoda na klauzulę RODO: Tak
Po wysłaniu takiego maila, czekamy na odpowiedź z Domu Rekolekcyjnego z podanym nr konta bankowego.

Koszt pobytu z pełnym wyżywieniem to:
- 950 zł/turnus, osoba dorosła od 13 roku życia,
- 800 zł/turnus, młodzież od 3-12 lat,
- 0 zł/turnus, za dzieci 0-2 lat.
Do 5-01-2024r każdy uczestnik wpłaci odpowiednią w/w kwotę z dopiskiem: „Pobyt na Feriach Zimowych z Franciszkanami w Koszarawie” na konto bankowe wyznaczone przez Dom Rekolekcyjny Franciszkanie. Termin wpłaty jest obowiązkowy.

Zalecam, aby każdy uczestnik Ferii sam ubezpieczył się od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), u ubezpieczyciela przez siebie wybranego, przed wyjazdem na Ferie. Koszt od ok. 25 zł dla uczestnika, który będzie uprawiał piesze wycieczki górskie, do nawet ok. 120 zł dla tych, co będą uprawiać zjazdy narciarskie.

Pamiętajmy:
- O. Franciszkanie zapraszają na Ferie SYCHAROWICZÓW, oraz pragnących korzystać z pomocy Wspólnoty SYCHAR, WYŁĄCZNIE sakramentalnych małżonków z rodzinami, którzy zdecydowanie chcą żyć zgodnie z charyzmatem naszej wspólnoty.

- Na Feriach Zimowych 24 obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających, zarówno na terenie Ośrodka Rekolekcyjnego jak i poza Ośrodkiem.

- O. Franciszkanie nie zapewniają opieki nad dziećmi i nie odpowiadają za nie.
- Dojazd, oraz powroty do domów z Ferii, będą wyłącznie według własnego transportu.

Zapisy rozpoczną się od czwartku 14.12.2023 od godz. 20.00.

Serdecznie pozdrawiam, z Panem Bogiem.
Za zgodą O. Franciszkanów przesyłam to zaproszenie-informacje:
Janek, Wrocław.
Inna
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2017, 21:47
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Ferie zimowe 2024

Post autor: Inna »

Witam i pytam
Czy ktoś się wybiera na te ferie?
Bo rozumiem, że każdy sam sobie organizuje pobyt. W sensie że nie ma formularzy, a kontakt jest mailowy z franciszkanami.
Stąd moje pytanie, (bo trochę inaczej to przebiega), czy są chętni, czy są miejsca
Pozdrawiam 😊
"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
(Flp 3,14)
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13390
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Ferie zimowe 2024

Post autor: Nirwanna »

Tak, mam informację, że miejsca są, ale też sporo osób jest zapisanych :-)
Ci zapisani, jeśli są też na forum - mam nadzieję, że się odezwą :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Najki
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2022, 10:45
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Ferie zimowe 2024

Post autor: Najki »

Zapisy trwają jeszcze tylko do niedzieli wieczorem. Potem do 7.01.24r będzie czas na opłatę za ferie.
- Zapisy są inaczej prowadzone, z przyczyn nie ode mnie zależnych.
- Podczas Ferii będę całą grupę się opiekował i reprezentował przed Franciszkanami, u których będziemy zakwaterowani.
- Pamiętajcie! Miejsca wolne jeszcze są, ale termin na zapisy kończy się. Zaraz potem już są Ferie.
Z Panem Bogiem.
Janek
ODPOWIEDZ