Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

krecik

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: krecik »

Dziękuję za modlitwę. Bardzo mi potrzebne wsparcie modlitewne w tej sytuacji.
krecik

Post autor: krecik »

Ponownie wnoszę intencję o modlitwę za moje małżeństwo, za nawrócenie się męża, opuszczenie kochanki i powrót do małżeństwa, do rodziny.
Bławatek
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Pojawiła się tylko jedna prośba o modlitwę, więc szczególnie módlmy się w intencji:
krecik pisze: 07 lip 2024, 14:49 Ponownie wnoszę intencję o modlitwę za moje małżeństwo, za nawrócenie się męża, opuszczenie kochanki i powrót do małżeństwa, do rodziny.
I polecajmy Dobremu Bogu również inne małżeństwa będące w trudnych sytuacjach i kryzysach. Boże, niech ci którzy opuszczają rodziny szukając szczęścia gdzie indziej, doznają łaski nawrócenia i poznania prawdy. Również nam wszystkim daj wiarę, która ufa Ci, słucha Cię i pozwala trwać z Tobą. Pomóż nam nie stać w miejscu tylko ciągle wzrastać w wierze. Ojcze Nasz...

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam serdecznie,
Bławatek
Bławatek
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Od zeszłej niedzieli nie pojawiły się nowe intencje więc na najbliższy tydzień polecam modlitwie wszystkie małżeństwa będące w trudnościach i kryzysach, wszystkie osoby dla których nadeszły trudne dni, osoby podejmujące ciężkie decyzje życiowe - Dobry Boże polecamy Ci tych, którzy się źle mają, przyjdź z pomocą, wskazówkami, nadzieją a nade wszystko z miłością - przytul wszystkich potrzebujących do Swojego Serca i zalej miłością.

Polecamy również wszystkich wypoczywających, a szczególnie korzystających z oferty Sycharu, by czas wyjazdów wakacyjnych był czasem odpoczynku, regeneracji, złapania oddechu oraz nowego spojrzenia na życie. Niech to będzie też czas większego zwrócenia się do Boga i rozwoju wiary.

Niech Maryja otoczy nas swoją opieką i pomaga nam we wzrastaniu w wierze i czynienia dobra. Pod Twoją obronę...

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek
ODPOWIEDZ