Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

A teraz tydzień modlitwy w intencji jacka-sychar
jacek-sychar pisze: 17 lip 2017, 7:51 Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
Balby
Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o dalszą: w intencji zdrowia i spokoju ducha i serca dla moich Rodziców - Iwony i Zygmunta, o Boże prowadzenie dla dzieci: Basi i Tomka oraz o łaskę wiary i uzdrowienie serca dla męża Jurka i Jego Rodziców. Proszę także o szczęśliwe, Boże wakacje dla wszystkich Sycharków. Bóg zapłać.
BjD
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, aby odnalazł drogę do Boga i zapragnął wypełniania przysięgi małżeńskiej. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski.
iwonki
Proszę o modlitwę za mojego męża Dawida - o łaskę przemiany jego serca. Dziękuję, Iwona

Tomasza-SM
Proszę o modlitwę w intencji powrotu i nawrócenia mojej żony Anny, aby w Jej sercu odrodziła się miłość do mnie, aby Duch Święty wylał na Annę wszystkie potrzebne łaski by odnalazła powrotną drogę do Pana i w pełni realizowała przysięgę małżeńską.
Dziękuję całym sercem Tomasz
Dotki
Dziękuję Bogu za otrzymane łaski a Wam za modlitwę.
W zeszłym tygodniu, kiedy modliliście się w intencji przeze mnie poproszonej Bóg uczynił dla mnie cud, ja to tak postrzegam...

Proszę o dalszą modlitwę w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, aby w jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo mnie pokochać. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.
Bóg zapłać.

karkru19
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bezpieczeństwo dla dzieci w czasie wakacji, o nawrócenie męża, o przeniesienie serca teściowej, o zdrowie dla całej rodziny.

Wiemy też, że Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra,
z tymi, którzy są powołani według [Jego] zamiaru.
Albowiem tych, których od wieków poznał, tych też przeznaczył na to, by się stali na wzór obrazu Jego Syna,
aby On był pierworodnym między wielu braćmi.
Tych zaś, których przeznaczył, tych też powołał,
a których powołał - tych też usprawiedliwił,
a których usprawiedliwił - tych też obdarzył chwałą.

Rz 8,28-30



I dalsza kolejka:

zuzannaw
MKPINS
dorwdow
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13361
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Obowiązkowo w kolejkę się ustawiam; po tak pięknych prezentach od Pana Boga w ubiegłym tygodniu - proszę o jeszcze :-)

Proszę o dalszą modlitwę, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
twardy
Posty: 1894
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę z intencją łaski wiary w mojej rodzinie.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za otrzymane łaski. W intencji mojego małżeństwa, za dzieci o zdrowie dla nich , za teściowa i rodziców i o owocna terapię.
binka1
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2017, 14:13
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: binka1 »

Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o modlitwę w intencji mojego malzenstwa zagrozonego rozpadem, o dar wybaczenia i pojednania, o nawrócenie mojego męża i o siłę dla nas na każdy dzień! Jezu Ty się tym zajmij! Bóg zapłać!
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę Kochani,proszę o dalszą.O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i pokój serca dla naszego Syna Rafała.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby odnalazł drogę do Boga i zaprzestał życia w grzechu ciężkim. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski.
Czarodziejka
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:39
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Czarodziejka »

Witam,
Jestem tu nowa - Chciałabym się przyłączyć do modlitwy i także poprosić o modlitwę za mojego męża - o jego nawrócenie.
Z góry serdecznie dziękuję!
Bóg zapłać!
jacek-sychar

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jacek-sychar »

Witaj Czarodziejko na naszym forum.
Modlitwa oczywiście będzie. Jeżeli masz ochotę, to możesz również założyć swój wątek, np. tutaj:
viewforum.php?f=10
Pamiętaj tylko, żeby pisząc nie podawać szczegółów, które umożliwiłyby identyfikację Ciebie i Twojej rodziny.
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, o przemianę serca i łaskę nawrócenia mojego męża Bogdana.
Oraz o modlitwę za mnie, abym potrafiła całkowicie zawierzyć Panu Bogu, abym miała siłę i cierpliwość i umiała wybaczać im obojgu.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

proszę o modlitwę w intencji dzieci i wnuków
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Po wakacyjnej przerwie modlimy się w intencji zuzannyw
zuzannaw pisze: 20 lip 2017, 9:46 Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, rozwiązanie problemów domowych, w pracy, zdrowotnych.O dary ducha Św dla całej rodziny i wypełnienie się woli Bożej w moim życiu. Bóg zapłać.
MKPINS
Dziękuję za modlitwę i proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
Nirwanny
Obowiązkowo w kolejkę się ustawiam; po tak pięknych prezentach od Pana Boga w ubiegłym tygodniu - proszę o jeszcze :-)

Proszę o dalszą modlitwę, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
twardego
Proszę o modlitwę z intencją łaski wiary w mojej rodzinie.
ewulka
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.

karkru19
Dziękuje za otrzymane łaski. W intencji mojego małżeństwa, za dzieci o zdrowie dla nich , za teściowa i rodziców i o owocna terapię.
A jeśli chcesz osiągnąć życie, zachowaj przykazania.
Zapytał Go: Które?
Jezus odpowiedział: Oto te: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, czcij ojca i matkę oraz miłuj swego bliźniego, jak siebie samego!
Odrzekł Mu młodzieniec: Przestrzegałem tego wszystkiego, czego mi jeszcze brakuje?
Jezus mu odpowiedział: Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie.
Potem przyjdź i chodź za Mną!
Gdy młodzieniec usłyszał te słowa, odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości.


Mt. 19,17b-22

I nowa kolejka:
binka1
Bożena123
Czarodziejka
Lenka
katalotka72
Aga75
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2017, 8:57
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Aga75 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Marka, o jego nawrócenie, aby zakończył związek z inną kobietą i by w jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo mnie pokochać i dostrzegł potrzebę i siłę rodziny Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.
ODPOWIEDZ