Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza aby się z nami modlił i chodził do kościoła.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Od 3 do 10 czerwca modlimy się w intencjach katalotki72, milenki, Grzegorza1985, ewulka i iwonki.
katalotka72 pisze: 23 maja 2018, 21:06 dziękuję za modlitwę i ponownie proszę o nią w intencji dzieci i wnuków
milenka pisze: 25 maja 2018, 0:53 Proszę pomódlcie się w mojej intencji. Termin rozprawy rozwodowej jest już znany. A ja jestem u kresu sił.
Panie Boże Ty znasz mnie, znasz moje zdanie i moje pragnienia. Wiem, że to wszystko czym teraz mnie doswiadczasz jest po coś. Oddaje Tobie moje małżeństwo, moja rodzinę i siebie całą.

Jezu, Ty się tym zajmij!
Grzegorz1985 pisze: 26 maja 2018, 23:41 Proszę o modlitwę za moją żonę o łaskę, która pozwoli odrodzić się naszemu małżeństwu i naszej rodzinie.
"Jezu, Ty się tym zajmij"
ewulek pisze: 28 maja 2018, 23:42 Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza aby się z nami modlił i chodził do kościoła.
iwonka pisze: 01 cze 2018, 17:02 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Bóg, który rozkazał ciemnościom, by zajaśniały światłem, zabłysnął w naszych sercach, by olśnić nas jasnością poznania chwały Bożej na obliczu Jezusa Chrystusa.
Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas. Zewsząd cierpienia znosimy, lecz nie poddajemy się zwątpieniu; żyjemy w niedostatku, lecz nie rozpaczamy; znosimy prześladowania, lecz nie czujemy się osamotnieni, obalają nas na ziemię, lecz nie giniemy. Nosimy nieustannie w ciele naszym konanie Jezusa, aby życie Jezusa objawiało się w naszym ciele.
Ciągle bowiem my, którzy żyjemy, jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa, aby życie Jezusa objawiało się w naszym śmiertelnym ciele.
(2 Kor 4, 6-11)
Nie ma kolejki. Grzegorz1985 zgłosił się wprawdzie w czasie, gdy trwała jeszcze modlitwa za niego i nie powinien wejść do dzisiejszej puli. Nie zauważyłem tego rozpisując poprzednio kolejkę oczekujących, a poza tym nikomu nie odbiera miejsca. Proszę jednak na przyszłość, aby z nowymi intencjami poczekać, aż skończy się modlitwa w dotychczasowych, zgłoszonych przez daną osobę.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękując Bogu za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków, które właśnie rozpoczęłam :)
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za modlitwę
tym razem chciałbym podziękować za cuda, które pomalutku dzieją się na moich oczach i prosić o dalszy ciąg :)
bigoserra
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2018, 9:33
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: bigoserra »

Kochani,
wczoraj dowiedziałam się, że mąż składa pozew rozwodowy. Po prawie półtora roku zwodzenia mnie, decyduje się na ostateczny krok. Ale że wiara góry przenosi, proszę o objęcie nas swoją modlitwą, proszę o nawrócenie Mateusza, o przemianę i otwarcie jego serca, na Boga i na mnie.. żeby Bóg obdarzył nasze małżeństwo potrzebnymi łaskami, a szczególnie jego.
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji, aby Duch Święty dotknął naszych serc, mojego i mojego męża i uleczył to co w nas chore.
Bóg zapłać.
Mena
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:44
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mena »

Witam, proszę o modlitwę w intencji naszego kryzysu małżeńskiego, aby Bóg wyprowadził z niego dobro, aby był on początkiem nowego małżeństwa, aby mój mąż zechciał dostrzec swój wkład w kryzys naszej relacji, aby chciało mu się chcieć coś zmienić i zawalczyć.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Ustawiam się w kolejce. Dziękuje za otrzymane łaski i proszę w intencji mojego małżeństwa, o zdrowie w rodzinie, oraz o pogodę ducha dla mnie.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W dn. 10-16 VI czerwca modlimy się w intencjach MKPINS, Nirwanny, BjD, katalotki72, bigoserry, Smutku, Meny i karkru19:
MKPINS pisze: 04 cze 2018, 6:58 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Nirwanna pisze: 04 cze 2018, 8:05 Dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękując Bogu za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
BjD pisze: 04 cze 2018, 12:59 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków, które właśnie rozpoczęłam :)
katalotka72 pisze: 04 cze 2018, 21:00 dziękuję za modlitwę
tym razem chciałbym podziękować za cuda, które pomalutku dzieją się na moich oczach i prosić o dalszy ciąg :)
bigoserra pisze: 05 cze 2018, 13:20 Kochani,
wczoraj dowiedziałam się, że mąż składa pozew rozwodowy. Po prawie półtora roku zwodzenia mnie, decyduje się na ostateczny krok. Ale że wiara góry przenosi, proszę o objęcie nas swoją modlitwą, proszę o nawrócenie Mateusza, o przemianę i otwarcie jego serca, na Boga i na mnie.. żeby Bóg obdarzył nasze małżeństwo potrzebnymi łaskami, a szczególnie jego.
Smutek pisze: 05 cze 2018, 17:16 Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji, aby Duch Święty dotknął naszych serc, mojego i mojego męża i uleczył to co w nas chore.
Bóg zapłać.
Mena pisze: 05 cze 2018, 19:44 Witam, proszę o modlitwę w intencji naszego kryzysu małżeńskiego, aby Bóg wyprowadził z niego dobro, aby był on początkiem nowego małżeństwa, aby mój mąż zechciał dostrzec swój wkład w kryzys naszej relacji, aby chciało mu się chcieć coś zmienić i zawalczyć.
karkru19 pisze: 10 cze 2018, 10:54 Ustawiam się w kolejce. Dziękuje za otrzymane łaski i proszę w intencji mojego małżeństwa, o zdrowie w rodzinie, oraz o pogodę ducha dla mnie.
Z głębokości wołam do Ciebie, Panie, *
Panie, wysłuchaj głosu mego.
Nachyl swe ucho *
na głos mojego błagania.
Jeśli zachowasz pamięć o grzechach, Panie, *
Panie, któż się ostoi?
Ale Ty udzielasz przebaczenia, *
aby Ci służono z bojaźnią.
Pokładam nadzieję w Panu, †
dusza moja pokłada nadzieję w Jego słowie, *
dusza moja oczekuje Pana.
Bardziej niż strażnicy poranka *
niech Izrael wygląda Pana.
Ps 130 (129), 1b-2. 3-4. 5-7a

Katalotka72 weszła do tej listy modlitewnej wbrew zasadom, ale skoro jej intencja wynika z cudów i o cuda prosi, to nie można jej krępować normami. Mamy zatem siedem intencji zwykłych, jedną cudowną i żadnej kolejki.
ania85
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2018, 12:44
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ania85 »

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, aby Bóg napełnił od nowa serce mojego męża Wojciecha miłością do mnie, Duch Święty napełnił go mądrością żeby zechciał walczyć o małżeństwo, a mnie w tych najcięższych chwilach by Matka Boska otoczyła opieką oraz dała siłę i wytrwałość.
Bóg zapłać.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę o łaskę przebaczenia i pojednania się dla mojej żony oraz łaskę, która pozwoli odrodzić się naszemu małżeństwu i naszej rodzinie oraz
O spokój i dary Ducha Św. i wyciszenie dla mnie.
"Jezu, Ty się tym zajmij"
ODPOWIEDZ