Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie - prośba

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

dru
Posty: 24
Rejestracja: 08 gru 2017, 13:40
Płeć: Mężczyzna

Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie - prośba

Post autor: dru »

Witam wszystkich!
Mam prośbę: jeśli ktokolwiek może polecić naprawdę dobre rekolekcje dla małżeństw w kryzysie w terminie mieszczącym się pomiędzy 1 a 14 lipca 2018 w dowolnym miejscu w Polsce to proszę o informację. Bardzo mi zależy na tym, żeby ugruntować z Bogiem naszą żmudną walkę o małżeństwo pełną wzlotów i upadków. Czas trwania rekolekcji i miejsce nie mają znaczenia.
Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13320
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie - prośba

Post autor: Nirwanna »

Czy sprawdzałeś terminy Spotkań Małżeńskich? Wiele małżeństw wyszło z takich spotkań pojednanych.
http://www.spotkaniamalzenskie.pl/pl/re ... tw/terminy
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
dru
Posty: 24
Rejestracja: 08 gru 2017, 13:40
Płeć: Mężczyzna

Re: Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie - prośba

Post autor: dru »

Dzięki wielkie! Wiele o spotkaniach małżeńskich słyszałem, ale w terminie, który mi najbardziej pasuje (dzieci na wyjeździe :) ) niestety nie ma... Ewentualnie w sierpniu, ale z utrudnieniami :) Może coś innego?
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie - prośba

Post autor: s zona »

dru pisze: 21 cze 2018, 14:12 Dzięki wielkie! Wiele o spotkaniach małżeńskich słyszałem, ale w terminie, który mi najbardziej pasuje (dzieci na wyjeździe :) ) niestety nie ma... Ewentualnie w sierpniu, ale z utrudnieniami :) Może coś innego?
Witaj dru,
sa w preferowanych przez Ciebie terminach :D
http://www.spotkaniamalzenskie.pl/pl/re ... tw/terminy
Pozdrawiam
dru
Posty: 24
Rejestracja: 08 gru 2017, 13:40
Płeć: Mężczyzna

Re: Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie - prośba

Post autor: dru »

Albo oślepłem, albo nie wiem co... widzę terminy 29 czerwca do 1 lipca (ja mogę dopiero od 1 lipca) i 13-15 lipca (a ja mogę maks do 14 lipca - nawet 13 w sumie).
MareS
Posty: 232
Rejestracja: 05 lut 2017, 22:22
Jestem: po orzeczonej nieważności małżeństa
Płeć: Mężczyzna

Re: Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie - prośba

Post autor: MareS »

dru pisze: 21 cze 2018, 14:34 Albo oślepłem, albo nie wiem co... widzę terminy 29 czerwca do 1 lipca (ja mogę dopiero od 1 lipca) i 13-15 lipca (a ja mogę maks do 14 lipca - nawet 13 w sumie).
Dru Spotkania małżeńskie zaczynają się w piątek wieczorem a kończą w niedzielę po obiedzie. Sąto spotkania weekendowe.
ODPOWIEDZ