Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ozeasz »

Proszę o postawę ufności wobec Boga w obliczu tego co mnie spotyka na co dzień , o pogłębienie relacji z Ojcem ,która pomoże mi oglądać świat Jego oczami , o zdolność kochania najbliższych i tych mniej bliskich ,a szczególnie tych którzy mnie ranią ,zarazem chcę podziękować Ojcu w Niebie za miłość którą ma wobec mnie i najbliższych ,za jego troskę i cierpliwość .
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu (1-8 lipca) modlimy się w intencjach Margo, Grzegorza1985, BjD i Ozeasza:
MARGO pisze: 29 cze 2018, 13:59 Witam bardzo proszę o modlitwę o ocalenie mojej rodziny, mojego małżeństwa.
Grzegorz1985 pisze: 30 cze 2018, 11:18 Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla mojej żony. O dary Ducha Św. Dla niej i dla mnie abyśmy potrafili przezwyciężyć zło które jest w nas i naszym małżeństwie.
BjD pisze: 30 cze 2018, 22:21 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
ozeasz pisze: 01 lip 2018, 10:56 Proszę o postawę ufności wobec Boga w obliczu tego co mnie spotyka na co dzień , o pogłębienie relacji z Ojcem ,która pomoże mi oglądać świat Jego oczami , o zdolność kochania najbliższych i tych mniej bliskich ,a szczególnie tych którzy mnie ranią ,zarazem chcę podziękować Ojcu w Niebie za miłość którą ma wobec mnie i najbliższych ,za jego troskę i cierpliwość .
Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś *
i nie pozwoliłeś mym wrogom naśmiewać się ze mnie.
Panie, mój Boże, †
z krainy umarłych wywołałeś moją duszę *
i ocaliłeś mi życie spośród schodzących do grobu.
Śpiewajcie psalm, wszyscy miłujący Pana, *
i pamiętajcie o Jego świętości.
Gniew Jego bowiem trwa tylko przez chwilę, †
a Jego łaska przez całe życie. *
Płacz nadchodzi z wieczora, a rankiem wesele.
Wysłuchaj mnie, Panie, zmiłuj się nade mną, *
Panie, bądź moją pomocą.
Zamieniłeś w taniec mój żałobny lament, *
Boże mój i Panie, będę Cię sławił na wieki.
(Ps 30 (29), 2 i 4. 5-6. 11-12a i 13b )
Są wolne miejsca, nie ma kolejki.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje za Boze Prowadzenie i za odebrane łaski .
Prosze o dar zdrowia dla mnie i szczesliwa podroz .
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Dziękuję za opiekę i pomoc Taty w tym trudnym czasie. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i o siłę i pokój w sercu dla mnie abym wytrwała.
Bóg zapłać.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dar modlitwy, Bogu - za łaski których doświadczam, i proszę o więcej :-)
Intencja: dziękując Bogu za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Ania2016
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:37
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ania2016 »

proszę o modlitwe za Beate i Mirka o dary Ducha sw, pojednanie, o Anne i Ireneusza za pojednanie i przebaczenie
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Prosze o łaskę przebaczenia wzajemnych krzywd i łaskę pojednania w małżeństwie.
Duchu święty udziel nas swych łask i wyprowadz z ciemnosci.
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Dziękuję z całego serca za wszystkie modlitwy i ponownie ustawiam się w kolejce.
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o łaskę przemiany serca i jego nawrócenie oraz potrzebne dary Ducha Świętego.
Bóg zapłać.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski i prośba o dalsze błogosławieństwo dla mojego małżeństwa i dzieci.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu - 8-15 lipca 2018 r. - modlimy się w intencjach s zony, Smutku, MKPINS, Nirwanny, Ani2016, Mai, Lenki i ewulka:
s zona pisze: 01 lip 2018, 23:55 Dziekuje za Boze Prowadzenie i za odebrane łaski .
Prosze o dar zdrowia dla mnie i szczesliwa podroz .
Smutek pisze: 02 lip 2018, 5:20 Dziękuję za opiekę i pomoc Taty w tym trudnym czasie. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i o siłę i pokój w sercu dla mnie abym wytrwała.
Bóg zapłać.
MKPINS pisze: 02 lip 2018, 6:41
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Nirwanna pisze: 02 lip 2018, 6:44 Dziękuję Wam za dar modlitwy, Bogu - za łaski których doświadczam, i proszę o więcej :-)
Intencja: dziękując Bogu za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Ania2016 pisze: 03 lip 2018, 14:14 proszę o modlitwe za Beate i Mirka o dary Ducha sw, pojednanie, o Anne i Ireneusza za pojednanie i przebaczenie
Maja pisze: 04 lip 2018, 0:11 Prosze o łaskę przebaczenia wzajemnych krzywd i łaskę pojednania w małżeństwie.
Duchu święty udziel nas swych łask i wyprowadz z ciemnosci.
Lenka pisze: 04 lip 2018, 13:20 Dziękuję z całego serca za wszystkie modlitwy i ponownie ustawiam się w kolejce.
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o łaskę przemiany serca i jego nawrócenie oraz potrzebne dary Ducha Świętego.
Bóg zapłać.
ewulek pisze: 06 lip 2018, 13:09 Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski i prośba o dalsze błogosławieństwo dla mojego małżeństwa i dzieci.
Nie jesteście już obcymi i przychodniami, ale jesteście współobywatelami świętych i domownikami Boga, zbudowani na fundamencie apostołów i proroków, gdzie kamieniem węgielnym jest sam Chrystus Jezus. W Nim zespalana cała budowla rośnie na świętą w Panu świątynię, w Nim i wy także wznosicie się we wspólnym budowaniu, by stanowić mieszkanie Boga przez Ducha.
(Ef 2, 19-22)
W poprzednim tygodniu było kilka wolnych miejsc, a teraz zgłosiło się osiem osób. Aby nie robić kolejki, włączyłem je wszystkie.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i mojej o dary Ducha Św. I potrzebne Boże łaski i błogosławieństwo, aby nasze małżeństwo i miłość mogła odrodzić się na nowo w nas do siebie.
Proszę również o modlitwę w intencji składu sedziowskiego, gdyż 19 lipca mam rozprawę.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
ODPOWIEDZ