Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 15 do 22 lipca, modlimy się w intencjach Grzegorza1985, iwonki, BjD i Ukasza.
Grzegorz1985 pisze: 09 lip 2018, 4:56 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i mojej o dary Ducha Św. I potrzebne Boże łaski i błogosławieństwo, aby nasze małżeństwo i miłość mogła odrodzić się na nowo w nas do siebie.
Proszę również o modlitwę w intencji składu sedziowskiego, gdyż 19 lipca mam rozprawę.
iwonka pisze: 10 lip 2018, 20:03 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
BjD pisze: 14 lip 2018, 19:00 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
Ja proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego dla mnie i dla mojej żony - Ukasz.
[Niech Bóg da] wam światłe oczy serca tak, byście wiedzieli, czym jest nadzieja waszego powołania, czym bogactwo chwały Jego dziedzictwa wśród świętych i czym przemożny ogrom Jego mocy względem nas wierzących - na podstawie działania Jego potęgi i siły.
(Ef 1, 18-19)
Nie ma kolejki. Zachęcam do zgłaszania intencji.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Proszę o modlitwę w intencji mego męża - o uzdrowienie Jego serca, oraz w intencji naszych dzieci - o mądre decyzje życiowe, zgodne z wolą Bożą. Dla mnie - o mądrość i pokorę. Bóg zapłać. Z Bogiem.
jacek-sychar

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jacek-sychar »

I ja poproszę o modlitwę za szczęśliwy przebieg turnusów wakacyjnych Sycharu.
Niech ten czas będzie czasem odpoczynku i wzmacniania. Niech wszyscy szczęśliwie wrócą zadowoleni do domu.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę - o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie, oraz w intencji rekolekcji dla prowadzących 12 Kroków.
Bóg zapłać.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

Poproszę o modlitwę o dar prowadzenia Ducha Świętego, żeby pomagał prostować krętę ścieżki, nie ustawał w pomocy, ale przyczynił się też do większego zawierzenie i wlasnego spokoju ducha.
Z Bogiem.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mego teścia.O łaskę przebaczenia dla mnie i mego męża i uzdrowienie relacji miedzy nami.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Dziękuję wam za modlitwę.
I nadal o nią proszę w intencji o Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski i dary Ducha Św.
Jezu przytul moją żonę i mnie do swego serca.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje za modlitwe .
Prosze o łaske zdrowia i Boza Opieke szczegolnie w srode podczas operacji .
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Proszę o modlitwę w intencji skruszenia twardego serca mojego męża, stanięcia w prawdzie i wzbudzenia w nim pragnienia szukania miłości Boga.
Bóg zapłać.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci. By dobry Bóg pokazał im właściwą drogę prowadzącą ku Niemu.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu (21-29 lipca 2018 r.) modlimy się w intencjach MKPINS, Balby, jacka-sychara, Nirwanny, raka, Maji, s_zony:
MKPINS pisze: 16 lip 2018, 9:14 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Balba pisze: 17 lip 2018, 11:12 Proszę o modlitwę w intencji mego męża - o uzdrowienie Jego serca, oraz w intencji naszych dzieci - o mądre decyzje życiowe, zgodne z wolą Bożą. Dla mnie - o mądrość i pokorę. Bóg zapłać. Z Bogiem.
jacek-sychar pisze: 17 lip 2018, 11:18 I ja poproszę o modlitwę za szczęśliwy przebieg turnusów wakacyjnych Sycharu.
Niech ten czas będzie czasem odpoczynku i wzmacniania. Niech wszyscy szczęśliwie wrócą zadowoleni do domu.
Nirwanna pisze: 17 lip 2018, 11:22 Proszę o modlitwę - o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie, oraz w intencji rekolekcji dla prowadzących 12 Kroków.
Bóg zapłać.
rak pisze: 17 lip 2018, 16:29 Poproszę o modlitwę o dar prowadzenia Ducha Świętego, żeby pomagał prostować krętę ścieżki, nie ustawał w pomocy, ale przyczynił się też do większego zawierzenie i wlasnego spokoju ducha.
Z Bogiem.
Maja pisze: 17 lip 2018, 22:08 Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mego teścia.O łaskę przebaczenia dla mnie i mego męża i uzdrowienie relacji miedzy nami.
s zona pisze: 22 lip 2018, 20:49 Dziekuje za modlitwe .
Prosze o łaske zdrowia i Boza Opieke szczegolnie w srode podczas operacji .
Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa; On napełnił nas wszelkim błogosławieństwem duchowym na wyżynach niebieskich – w Chrystusie. W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem. Z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów poprzez Jezusa Chrystusa, według postanowienia swej woli, ku chwale majestatu swej łaski, którą obdarzył nas w Umiłowanym.
(Ef 1, 3-6)
Znów jest kolejka. Grzegorz1985 zgłosił się za wcześnie, w czasie trwania modlitwy w jego intencji, więc jego piękne podziękowania i prośbę wstawiam na początek listy oczekujących:
Grzegorz1985
Smutek
twardy
zsercem
Posty: 12
Rejestracja: 23 mar 2018, 15:36
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zsercem »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony, uzdrowienie relacji między nami w ósmą rocznicę udzielenia nam sakramentu małżeństwa.
Krakowianka
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2018, 12:09
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Krakowianka »

Proszę o modlitwę o nawrócenie i przemianę serca mojego męża Darka.
Dorota
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
ODPOWIEDZ