Zawieszenie po zdradzie

Powrót to dopiero początek trudnej drogi...

Moderator: Moderatorzy

helenast
Posty: 3057
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: helenast »

bosa pisze: 30 sie 2017, 17:10 Może chodzi jeszcze o tą konferencję? https://www.youtube.com/watch?v=M6FaotoITQs

Przez kolejny rok on zabrnie w nałogach jeszcze dalej, będzie bardziej związany z kowalską...

Proszę nie pisz scenariuszy i nie oceniaj osoby, która nie może się wypowiedzieć

Myślę że trzeba się określić, czy odpowiada Ci taka rola? Życie w haremie?

To niewłaściwe określenie - tak uważam

A swoją drogą, te kowalskie,to chyba mają Dobsona w jednym palcu,nie muszą nad sobą pracować ,przechodzić Kroków, zmieniać się, a mimo to mają wzięcie że hej...
A może to nie wina kowalskich ?
Clementine
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2017, 23:40
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: Clementine »

helenast pisze: 09 wrz 2017, 7:03
bosa pisze: 30 sie 2017, 17:10 Może chodzi jeszcze o tą konferencję? https://www.youtube.com/watch?v=M6FaotoITQs

Przez kolejny rok on zabrnie w nałogach jeszcze dalej, będzie bardziej związany z kowalską...

Proszę nie pisz scenariuszy i nie oceniaj osoby, która nie może się wypowiedzieć

Myślę że trzeba się określić, czy odpowiada Ci taka rola? Życie w haremie?

To niewłaściwe określenie - tak uważam

A swoją drogą, te kowalskie,to chyba mają Dobsona w jednym palcu,nie muszą nad sobą pracować ,przechodzić Kroków, zmieniać się, a mimo to mają wzięcie że hej...
A może to nie wina kowalskich ?
Helenast, chyba nie są bez winy?

Tylko co tu da orzekanie winy, kiedy człowiek po prostu cierpi...
Clementine
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2017, 23:40
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: Clementine »

W przyszły weekend kiedy pojadę z córką na ślub do innego miasta mąż chce się wyprowadzić do swoich rodziców. Jest tak niemiły i traktuje mnie z góry. Już naprawdę się cieszę że będę miała spokój i chociaż boję się nowej sytuacji, bo córka zaczyna przedszkole a ja pracę, to czuję że mi już nie zależy na nim... Modlę się dalej, oddaje Bogu ale wole samotność do śmierci niż życie z takim człowiekiem.
Clementine
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2017, 23:40
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: Clementine »

Zaczynają się rozmowy o podział pieniędzy. Ja jeszcze nie pracuje, żyjemy tylko z pensji męża. Póki co zaproponował że założy sobie swoje konto, a ja mogę swoje i weźmie sobie jakieś tam powiedzmy minimum dla siebie i dla drugiej corki. Zaczyna się coraz dziwnie zachowywać. Bywa wybuchowy i bardzo się irytuje w rozmowach ze mną. Głównie wtedy kiedy schodzi się na temat jego codziennych wydatków na alkohol kiedy wypomina mi moje wydatki (na dom, jedzenie, córkę). Zastanawiam sie na ile obserwować rozwoj wydatków, a na ile myśleć intensywnie o alimentach... I wniosku o separację. Usłyszę od Was coś mądrego?
twardy
Posty: 1894
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: twardy »

Clementine pieniądze, które mąż zarabia są Wasze wspólne (chyba, że macie rozdzielność majątkową) i całość powinna iść na potrzeby rodziny. Małżeństwo nie powinno mieć osobnych pieniędzy tym bardziej, że jeszcze nie pracujesz.
Wiedźmin

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: Wiedźmin »

Jak mawia mój szwagier... uczucia uczuciami... a na koniec i tak wygrywa zwykła ekonomia.
marzenie
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2017, 9:46
Płeć: Kobieta

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: marzenie »

Clementine pisze: 31 sie 2017, 14:07 Dodam jeszcze kilka przemyśleń z intensywnej lektury forum, a raczej wątku Dotki. Zaczynam chyba woleć żeby już się wyniósł ten mój Mąż. I zaczynam sobie uświadamiać coś, co mnie trochę przeraża. Ja nie chcę z nim być takim jakim on jest teraz. Takim, który nie kierował się chyba moim dobrem, tylko swoim komfortem w naszym związku. Zawsze zajęcia sportowe, koledzy, piwo, mecze... A ja byłam ta zła, że mi to uwierało. Ze nie ma czasu dla mnie, dla nas. Później usłyszałam, że musiał tyle rzeczy przede mną ukrywać i to jaki naprawdę jest, bo ja chciałam czegoś innego. No, trochę chciałam. Już wiem, że tego sobie nie wyszarpie. A nie wygląda na to, żeby on mi to dał. Tylko ciężko żyć w małżeństwie razem, a jednak osobno. Szukać atrakcji poza domem i rodzina.

Czy ktoś może mi podlinkowac wątki osób, u ktorych w czasie zdrady pojawiło się dziecko?

Czy macie kontakt do księdza Dziewieckiego? Porozmawiałabym sobie z nim... ;)

MÓJ MĄZ MNIE ZDRADZIŁ I MA DZIECKO Z TA KOBIETA JEDNAK NIE UTRZYMUJE Z NIMI KONTAKTU ZABROBIŁAM ( BYŁ NA CHRZCINACH MAŁEJ - UKRYWAŁ TO PRZEDEMNA ALE KLAMSTWO ZAWSZE WYJDZIE)
ja mam watek swój na starym forum.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13361
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zawieszenie po zdradzie

Post autor: Nirwanna »

Czy macie kontakt do księdza Dziewieckiego? Porozmawiałabym sobie z nim..
Z ks. Markiem Dziewieckim będzie można wkrótce spotkać się tu: viewtopic.php?f=77&t=375
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ