Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 29 lipca do 5 sierpnia, modlimy się w intencjach Grzegorza1985, Smutku, twardego, zsercem, krakowianki, iwonki i i mojej - Ukasza.
Grzegorz1985 pisze: 21 lip 2018, 10:02 Dziękuję wam za modlitwę.
I nadal o nią proszę w intencji o Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski i dary Ducha Św.
Jezu przytul moją żonę i mnie do swego serca.
Smutek pisze: 22 lip 2018, 21:16 Proszę o modlitwę w intencji skruszenia twardego serca mojego męża, stanięcia w prawdzie i wzbudzenia w nim pragnienia szukania miłości Boga.
Bóg zapłać.
twardy pisze: 22 lip 2018, 21:28 Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci. By dobry Bóg pokazał im właściwą drogę prowadzącą ku Niemu.
zsercem pisze: 28 lip 2018, 14:27 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony, uzdrowienie relacji między nami w ósmą rocznicę udzielenia nam sakramentu małżeństwa.
Krakowianka pisze: 28 lip 2018, 23:15 Proszę o modlitwę o nawrócenie i przemianę serca mojego męża Darka.
iwonka pisze: 29 lip 2018, 12:18 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa mojej młodszej siostry - Ukasz
Zachęcam was ja, więzień w Panu, abyście postępowali w sposób godny powołania, do jakiego zostaliście wezwani, z całą pokorą i cichością, z cierpliwością, znosząc siebie nawzajem w miłości. Usiłujcie zachować jedność Ducha dzięki więzi, jaką jest pokój.
Jedno jest Ciało i jeden Duch, bo też zostaliście wezwani do jednej nadziei, jaką daje wasze powołanie. Jeden jest Pan, jedna wiara, jeden chrzest. Jeden jest Bóg i Ojciec wszystkich, który jest i działa ponad wszystkimi, przez wszystkich i we wszystkich.
(Ef 4, 1-6)
Znów nie ma kolejki, a wszystkie miejsca są wykorzystane.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa"
Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti »

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojej żony oraz o pojednanie w rodzinie.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę o szczerą spowiedź u dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza
piotrekg
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:25
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: piotrekg »

Proszę o wspólną modlitwę za nawrócenie mojej żony Moniki, żeby łaskawy Bóg wskazał jej właściwą drogę w jej życiu. A wtedy nasze małżeństwo może być uratowane.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę - o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i naprawę relacji, oraz w intencji rekolekcji dla prowadzących 12 Kroków.
Bóg zapłać.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za moditwę. Proszę o dalszą. Dziękuję za otrzymane łaski,jakie otrzymał syn Rafał i proszę o uzdrowienie małżeństwa.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

Dziękuję za poprzednie modlitwy. Chciałbym prosić o kolejne w intencji darów mądrości i rozumu Ducha Świętego, żeby pozwolił mi kroczyć ścieżką prawdy, a nie jej własnej interpretacji.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Dziękuję za modlitwę i bardzo proszę o dopisanie mnie do kolejki:
Dziękuję Bogu za otrzymane łaski i proszę o Miłosierdzie Boże oraz dary Ducha Świętego dla mojego męża.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Nie będę miał dostępu do komputera przez najbliższe 10 dni, a kolejka już jest pełna, więc wstawiam intencje z pewnym wyprzedzeniem. Kontynuujcie proszę jeszcze do niedzieli modlitwę w intencjach dotychczasowych.

W tygodniu od 5 do 12 sierpnia będziemy się modlić w intencjach MKPiNS, Montiego, ewulka, piotrkag, Nirwanny, Bożeny123 i BjD.
MKPINS pisze: 30 lip 2018, 6:48 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa"
Monti pisze: 30 lip 2018, 11:21 Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojej żony oraz o pojednanie w rodzinie.
ewulek pisze: 30 lip 2018, 14:40 Proszę o modlitwę o szczerą spowiedź u dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza
piotrekg pisze: 31 lip 2018, 6:32 Proszę o wspólną modlitwę za nawrócenie mojej żony Moniki, żeby łaskawy Bóg wskazał jej właściwą drogę w jej życiu. A wtedy nasze małżeństwo może być uratowane.
Nirwanna pisze: 31 lip 2018, 6:48 Proszę o modlitwę - o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i naprawę relacji, oraz w intencji rekolekcji dla prowadzących 12 Kroków.
Bóg zapłać.
Bożena123 pisze: 31 lip 2018, 9:50 Bóg zapłać za moditwę. Proszę o dalszą. Dziękuję za otrzymane łaski,jakie otrzymał syn Rafał i proszę o uzdrowienie małżeństwa.
BjD pisze: 31 lip 2018, 12:05 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
Ilekroć otrzymywałem Twoje słowa, pochłaniałem je,
a Twoje słowo stawało się dla mnie rozkoszą
i radością serca mego.
Bo imię Twoje zostało wezwane nade mną,
Panie, Boże Zastępów!
(Jr 15, 16)
Już teraz jest kolejka (rak i Lenka), a do niedzieli może się wydłużyć.
izgi
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2018, 17:59
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: izgi »

Witam,
bardzo proszę o wsparcie modlitwą nasze małżeństwo, o Dar Ducha Świętego dla mojego męża by umiał sobie wszystko poukładać i otworzył się na moją miłość oraz za mnie bym wytrwała w tym trudnym czasie.
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 »

Proszę o modlitwę w intencji Ani, Matki która będąc w 6 miesiącu ciąży , dowiedziała się że na raka złośliwego tarczycy...o Bożą opiekę nad Nią i jej rodziną
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 »

Proszę o modlitwę w intencji Tomka i Małgosi oraz Michała i Kasi o Dary Ducha Św. o zjednoczenie rodzin...aby dobry Bóg otworzył ich serca
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 »

Proszę o modlitwę i intencji Magdaleny i Pawła o wiarę oraz nawrócenie a także o Błogosławieństwo Boże
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
ODPOWIEDZ