JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Moderator: Moderatorzy

zenia1780
Posty: 2170
Rejestracja: 18 sty 2017, 12:13
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: zenia1780 »

Mam nadzieje Amico, ze jednak dasz rade przyjechac ;)
lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali».
(2Kor 12,9)
Amica

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Amica »

Chciałabym, ale obawiam się, że będzie trudno mi kogoś do psa zorganizować. Niby mam dużo znajomych, ale zawsze coś - albo daleko mieszkają, albo dziecko alergię ma, albo kota, albo psa nietolerującego innych. Sąsiedzi stareńcy, nie miałabym serca ich angażować, rodzina 350 km - no dramat. Na Ognisku zapytam, może ktoś coś. Hotel dla psów nie wchodzi w grę.

Chciałabym bardzo! Zwłaszcza, że przy okazji bym podjechała na cmentarz w Prudniku światełko zapalić na grobie przyjaciela.
GosiaH
Posty: 1062
Rejestracja: 12 gru 2016, 20:35
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: GosiaH »

Amica,
Ja nie wiem, nie mam psa, nie mam doświadczeń, to będzie twoja decyzja - ja pamiętam kolegę, który przyjechał z psem, właśnie na GŚA, i ten "mieszkał" w samochodzie a kolega rzetelnie wyprowadzał go na spacer (i karmił, oczywiście). Może to, mimo wszystko, jest opcja ?
"Nie mów ludziom o Bogu kiedy nie pytają, żyj tak, by pytać zaczęli" św. Jan Vianney
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: s zona »

Amica,
jesli nie udaloby Ci sie zalatwic lokum dla jamnika ,to moje dzieciaki - nastolatki- bylyby zachwycone na we z pieskiem :) Miejsca dosc , w ciagu dnia na ogrodku ..
Mieszkam " po drodze " wiec , moze zabralabym sie do GSA .. moge postarac sie nie byc uciazliwym pasazerem i zatankowac autko tez umiem :)
Amica

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Amica »

Łał, byłoby super. Dziękuję! :D
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Pavel »

:D
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
awaga
Posty: 74
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:21
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: awaga »

:P
suuuper
zatem AMIKA i wszyscy, wszyscy do zobaczenia na GŚA
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

Kochani,
wszystkich zainteresowanych tematyką małżeńską – samotnych małżonków, małżeństwa przechodzące kryzys oraz tych, którym tematyka małżeństwa i rodziny nie jest obojętna, serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie JESIENNE Rekolekcje Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w 2018roku.

Nasze rekolekcje odbędą się w dwóch różnych miejscach i terminach, ale głosił je będzie ten sam PRELEGENT – ks. dr Marek Dziewiecki.
Temat rekolekcji: „Pokonywanie kryzysu w małżeństwie i w rodzinie”.
Opiekę duszpasterską sprawować będzie także Krajowy Duszpasterz WTM Sychar – Ks. Paweł Dubowik, oraz opiekunowie duchowi ognisk Sycharu, których bardzo serdecznie zapraszamy na nasze rekolekcje.

I TERMIN: PORSZEWICE k/Łodzi - 12-14.10.2018
Ceny:
pokoje 2 osobowe – 210 zł od osoby
pokoje 4 osobowe - 190 zł od osoby
osoby dochodzące (max. 10) - 40 zł, bez posiłków

II TERMIN: GÓRA ŚWIĘTEJ ANNY – 26-28.10.2018
Ceny:
Pokoje z łazienkami:
2 osobowe – dorośli 200 zł od osoby, dzieci 3-9 lat 130 zł
3,4,5 osobowe i studia – dorośli 180 zł, dzieci 3-9 lat 110 zł (liczy się rok urodzenia)
Dzieci do lat 3 – gratis, bez świadczeń (liczy się rok urodzenia)
Liczba miejsc dla dzieci ograniczona
osoby dochodzące (max. 10) - 40 zł, bez posiłków

UWAGA:

- KAŻDY musi być zapisany na oddzielnym formularzu, dzieci i osoby dochodzące także!!!
- informacje dotyczące nr konta na zadatek – bezzwrotny - i terminu wpłaty będą rozsyłane na maile podane w zgłoszeniu – cierpliwości
- Wasze prośby dotyczące specjalnej diety prosimy wpisywać od razu w formularzu zgłoszeniowym w punkcie
”Ograniczenia związane z dietą".
- KONIECZNIE należy dokonać wyboru pokoju - w punkcie „Inne informacje /prośby/ uwagi” – realizacja próśb w miarę możliwości
- przypominamy, że wszystkie spotkania z Sycharem są bezalkoholowe.

Informacje dotyczące ramowego programu dnia i inne organizacyjne podamy w późniejszym terminie.

Nad przebiegiem zapisów i płatności będzie czuwała Fundacja "Małymi Krokami" z którą to WTM dla potrzeb cywilno-prawnych nawiązała współpracę.

Wszystkie inne czynności związane z obsługą i prawidłowym przebiegiem rekolekcji
będą w dalszym ciągu pod opieką Zespołu Rekolekcyjnego WTM.

Formularze do zapisów pojawią się o godzinie 14:30.
AnWoj
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 23:11
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: AnWoj »

Czy do Porszewic z córką lat 13 możemy przyjechać? Biorąc pokój nawet dwu osobowy jedynie wyżywienie dodatkowo.
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

A chcesz przyjechać sam, czy z żoną?
AnWoj
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 23:11
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: AnWoj »

Witaj jestem Nią , ale tak chcę przyjechać z mężem
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

Przepraszam :oops:

I tu jest problem, bo w Porszewicach są tylko dwójki i czwórki.
Rozumiem, że córka spałaby z Wami w jednym pokoju?

Musiałbym to po niedzieli wyjaśnić z ośrodkiem. Córka oczywiście zajmowałaby się sobą.
Na razie zgłoś się tylko z mężem.
AnWoj
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 23:11
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: AnWoj »

Nie szkodzi :-) tak bylibyśmy we troje w pokoju 2 osobowym i oczywiście zajmowała by sie sobą, w zeszłym roku na GSA też soba się zajmowała , mamy to przećwiczone :-), ok zapiszę tylko nas , ale bardzo licze na pomoc w tej kwestii.
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

OK, będę się starał.
Nawet to sobie zapisałem.
AnWoj
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 23:11
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: AnWoj »

Bóg zapłać :-)
ODPOWIEDZ