małzeństwo nad przepaścią

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: burza »

Czy, ktoś wie gdzie mogę kupić książkę.. Romans zdrada i co dalej? autor Grzybowski
GosiaH
Posty: 1062
Rejestracja: 12 gru 2016, 20:35
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: GosiaH »

burza pisze: 19 wrz 2018, 8:34 Czy, ktoś wie gdzie mogę kupić książkę.. Romans zdrada i co dalej? autor Grzybowski
gugiel wie wszystko :D ja wpisałam w wyszukiwarkę, od razu wyrzuciła parę księgarń internetowych (legolas, gandalf), gdzie ta pozycja jest dostępna
"Nie mów ludziom o Bogu kiedy nie pytają, żyj tak, by pytać zaczęli" św. Jan Vianney
jacek-sychar

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: jacek-sychar »

Ja zwykle kupuję tutaj:
http://www.tolle.pl/
Ich motto to: Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański
To mi pasuje. :D
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: burza »

To ja, też nieśmiało się was zapytam o psychologa ale ze chrzcijanskim światopoglądem. Warszawa (dzielnica_ochoty) najlepiej lub w stronę Grójec. Spotkanie sychar nie ponieważ, nie mam dojazdu.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: Nirwanna »

Burzo, ale może skontaktujesz się jakoś z Ogniskiem, np. na Ursynowie, np. mailem?
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: burza »

Nirwanno dzięki za podpowiedź. Jednak fajnie, że czasem mogę się o coś zapytać nie pomyślałam o tym mailu, jakieś zaćmienie. Jacku - Sychar , patrzyłam na tą stronę( tolle),
znam ją nie ma ale dzięki. Dzięki , Gosiah jest!! super.. nie znałam tej księgarni. Ogólnie, dziękuję za szybką odpowiedź waszą
Poraniona
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:07
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: Poraniona »

Ja psychologa chrześcijańskiego znalazłam na stronie diecezji ale jestem z innej diecezji. Mój wystąpił pod hasłem doradca psychologiczno-duchowy.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: burza »

Mam pytanie czy jest jakiś kontakt do któregoś z ognisk w Warszawie. Nie wiem telefoniczny czy droga email,kto odpowiada na te pytania. Cały czas chodzi mi o tego psychologa ale chrześcijańskiego. Cały czas ta sytuacja u mnie w domu jest bez zmian. Nawet święty by widząc, co mąż wyprawia się trzasl z tych emocji
jacek-sychar

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: jacek-sychar »

Burza

Lista ognisk jest tutaj:
http://sychar.org/ogniska/

W Warszawie masz 3 ogniska:
http://warszawa-pallotyni.sychar.org/
http://marki-izydora.sychar.org/
http://warszawa-wladyslawa.sychar.org/
oraz w Piasecznie:
http://piaseczno-anny.sychar.org/

Najprościej to pojechać na spotkanie któregoś ogniska i tam się wszystkiego dowiedzieć.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: burza »

Niestety, nie mam takiej możliwości aby pojechać na te ogniska są z drugiej strony Warszawy. Natomiast te w Piasecznie też, jest jakieś 20 parę km ode mnie ale niezmotoryzowana a komunikacja nie jeździ w tamtym kierunku. Po drugie pracuje cały dzień, a w wolne dni zajmuje się corka(zerówka i takie tam obowiązki). Dla mnie opcja kontakt telefon lub poprzez email, żeby jakiś namiar.
jacek-sychar

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: jacek-sychar »

Pomyślimy ...
Camilaa
Posty: 290
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: Camilaa »

Burza, wiem ze to trochę trzeba wysiłku i nie odrazu trafisz ale cos chyba za dużo kombinujesz... ze za ciężko... wiesz ja tez mam problem żeby ogarnac, mam dwójkę dzieci 6 i 9 lat, stary dom z piecem na węgiel gdzie trzeba pilnować ale szukam... choć narazie bylam u dwóch psychologów i niestety kazdy tylko czekal az ja sie wygadam i powiedzieli ze nie mogą mi pomóc, potem bylam umowiona do chrześcijańskiego psychologa ale on w końcu odmówił bo nie mial terminów na dalsza terapie ale dalej szukam i staram się robić mnostwo innych rzeczy w międzyczasie... moze jacys znajomi moga pomóc? Ja teraz chętnie korzystam ze ktoś mi dzieci odbiera a dzieci maja kolegów albo sa zabierani do nich albo do nas i tez nie myślą tyle o calej sytuacji
Poraniona
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:07
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: Poraniona »

burza A próbowałaś szukać przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich albo hasło psycholog chrześcijański. Moja pierwsza i ta obecna wywodzą się właśnie z tego stowarzyszenia. Jednak niestety w pierwszym przypadku tylko wyrzuciłam pieniądze, nie sprawdziła się ta Pani, w ogóle to namawiała mnie do rozwodu i nie miała na mnie dobrego wpływu. Dopiero teraz po dłuższym szukaniu trafiłam na tą odpowiednią i jestem zadowolona. Świetnie łączy psychologię z nauką Jezusa.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: burza »

To nie tak, że ja kombinuje, dziecko jest cały czas kiedy mam wolne że mną. Przecież, po ciemnej nocy nie będę jeździć z dzieckiem. Tak naprawdę to od 3lat czy mam lekarza czy jakieś inne sprawy ważne jeżdżę z dzieckiem. Nie autem ponieważ auta nie mam tylko mąż po drugie nie wsiadlabym po długim nie jeżdżeniu. Tylko komunikacja, córka po takim dniu była umordowana bo nie miałam wyjścia. Teraz do 15-tej góra 16-tej,mogę coś załatwić jak mam wolne sama. Te spotkania są późno o 18-19 tej,nie mam jak. To może ten psycholog, żeby jakiś namiar, ponieważ, to cały czas trwa. 2lata i dalej w euforii, mój małżonek, dzis właśnie wyjazd 2 czy 3dniowy.Klamstwa, że dentysta i przychodzi opiekunka do dziecka bo ja w pracy i będę 23:00 w domu a tatuś się bawi ale płaci, przecież nie będzie siedzieć skoro moze spędzić fajniej czas.
Camilaa
Posty: 290
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: małzeństwo nad przepaścią

Post autor: Camilaa »

Rozumiem, to życzę sił...
ODPOWIEDZ