Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Camilaa
Posty: 290
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Camilaa »

Poproszę o modlitwę za mnie i moje dzieci , w intencji otwartości na Boze laski i znalezienia sensu woli Ojca
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ozeasz »

Proszę o to by Bóg uzdolnił mnie do przyjmowania Jego miłości i woli na co dzień , na nowo rozpalił miłość do Niego oraz żony w moim sercu .
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji z żoną
Abyśmy na nowo zaczęli budować nasze małżeństwo zgodnie z wolą Taty. O łaskę przebaczenia,pojednania i miłości
lena101
Posty: 148
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:28
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: lena101 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o przemianę jego serca, by rodzina i boskie wartości wróciły na właściwe miejsce.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 13 do 20 X, modlimy się w intencjach Zibitg3, S_zony, Poranionej, Ewulka, Iwonki, HelM i Mai:
Zibitg3 pisze: 04 paź 2018, 8:25 Dziękuję za dotychczasową modlitwę .Pozew rozwodowy ze strony żony jest już w sądzie .Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa , aby Dobry Bóg wlał w serce mojej żony łaskę pragnienia .Pragnienia miłości Bożej i małżeńskiej. O dary Ducha Świętego dla żony.O wzbudzenie pragnienia sakramentu pokuty i Komunij Świętej.Bóg zapłać.
s zona pisze: 05 paź 2018, 19:23 Dziekuje za modlitwe i prosze o dalsza .
O Prowadzenie Ducha Sw ,o moc przemycia oczu ,o chrzest wnuka i Blogoslawienstwo dla rodziny .
Bog Zaplac .
Poraniona pisze: 06 paź 2018, 13:34 Bardzo proszę o modlitwę w intencji: o uwolnienie mojego męża od złego, jego nawrócenie i odbudowanie naszego małżeństwa.
ewulek pisze: 06 paź 2018, 22:55 Proszę o modlitwę o szczerą spowiedź u dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza
iwonka pisze: 07 paź 2018, 15:38 Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
HelM pisze: 07 paź 2018, 15:53 Proszę o modlitwę w 30 rocznicę sakramentu małżeństwa Heleny i Zenona, za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości, która wszystko wie...
Maja pisze: 07 paź 2018, 19:18 Prosze o modlitwę w intencji przemiany serca męża i dar miłości względem mnie i dzieci , o zakonczenie romansu i zerwanie kontaktów z kochanką.Boże uzdrow moje malzenstwo i daj mi sily w dalszym kroczeniu.
I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a zostanie wam otworzone. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu zostanie otworzone. Jeżeli któregoś z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, to o ileż bardziej Ojciec z nieba udzieli Ducha Świętego tym, którzy Go proszą.
(Łk 11, 9-13)
Robi się długa kolejka - jest już komplet na następny tydzień: Map68, Zuzannaw, Lenka, Camilaa, Ozeasz, Grzegorz1985, Lena101.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę was o modlitwę w intencji naszego małżeństwa i potrzebne łaski i dary Ducha św do odbudowy naszej rodziny.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
pigal
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2017, 22:43
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: pigal »

Proszę o dobre owoce Ducha Św. dla uczestników rekolekcji jesiennych 2018. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku teraz zawsze i na wieki wieków Amen.
Ania2016
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:37
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ania2016 »

Prosze o modlitwe za Beata o prowadzenie Ducha sw na rozprawie, madrosc dla adwokata, o uwolnienie z nałogów,
Jenny31
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jenny31 »

Proszę o modlitwę za mojego męża, o łaskę przebaczenia dla niego, nawrócenia, o odwiedzenie go od rozwodu ze mną.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za uzdrowienie mojej relacji z mężem.
Marta
Babi
Posty: 25
Rejestracja: 29 cze 2018, 21:58
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Babi »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji: o uwolnienie mojego męża od złego, jego nawrócenie, uratowanie i odbudowanie naszego małżeństwa, o powrót męża do naszej rodziny.
map68
Posty: 17
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:44
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: map68 »

Proszę o modlitwę z moją kochaną żonę Małgosię aby nastąpiła zmiana w jej sercu i wróciła miłość która nas połączyła. Aby 22 rocznica ślubu która nie tak dawno była nie była ostatnią rocznicą ślubu gdzie byliśmy razem.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 20 do 27 X, modlimy się w intencjach Map68, Zuzannyw, Lenki, Camilii, Ozeasza, Grzegorza1985, Leny101:
map68 pisze: 08 paź 2018, 9:31 Proszę o modlitwę o przemianę moją i mojej żony i odbudowanie naszych relacji aby kryzys który jest obecnie w naszym małżeństwie był dla nas nauką a nie powodem do całkowitego rozpadu małżeństwa.
zuzannaw pisze: 08 paź 2018, 15:51 Pogubiłam się i tu i w życiu...Prosze o dopisanie Mnie do kolejki intencja: o rozwiązanie problemów rodzinnych, w pracy, powrót do zdrowie mojego męża Stanisława o wszelkie potrzebne łaski dla Mnie i całej mojej rodziny...o powrót dzieci do Boga i Kościoła i dary Ducha Św dla całej rodziny...
Lenka pisze: 08 paź 2018, 18:24 Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.
O przemianę serca i łaskę nawrócenie dla mnie i mojego męża.
Lenka
Camilaa pisze: 09 paź 2018, 21:34 Poproszę o modlitwę za mnie i moje dzieci , w intencji otwartości na Boze laski i znalezienia sensu woli Ojca
ozeasz pisze: 11 paź 2018, 7:46 Proszę o to by Bóg uzdolnił mnie do przyjmowania Jego miłości i woli na co dzień , na nowo rozpalił miłość do Niego oraz żony w moim sercu .
Grzegorz1985 pisze: 12 paź 2018, 16:34 Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji z żoną
Abyśmy na nowo zaczęli budować nasze małżeństwo zgodnie z wolą Taty. O łaskę przebaczenia,pojednania i miłości
lena101 pisze: 12 paź 2018, 22:26 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o przemianę jego serca, by rodzina i boskie wartości wróciły na właściwe miejsce.
Naucz nas liczyć dni nasze, *
byśmy zdobyli mądrość serca.
Powróć, Panie, jak długo będziesz zwlekał? *
Bądź litościwy dla sług Twoich!
Nasyć nas o świcie swoją łaską, *
abyśmy przez wszystkie dni nasze mogli się radować i cieszyć.
Daj radość w zamian za dni Twego ucisku, *
za lata, w których zaznaliśmy niedoli.
Niech sługom Twoim ukaże się Twe dzieło, *
a Twoja chwała nad ich synami.
Dobroć Pana, Boga naszego, niech będzie nad nami †
i wspieraj pracę rąk naszych, *
dzieło rąk naszych wspieraj
(Ps 90, 12-17)
Zasady modlitwy tygodniowej, które nie ja ustalam, są następujące:
- w sobotę są umieszczane intencje pierwszych siedmiu osób z kolejki,
- nie należy zapisywać się do kolejki, zanim nie skończy się modlitwa w intencji podanej przez daną osobę; takie zgłoszenia zostają pominięte. Np. obecnie dotyczy to nowego zgłoszenia Grzegorza1985 i Map68.
W następnym tygodniu będziemy modlić się w intencjach Nirwanny, MKPINS, Pigal, Ani2016, Jenny31, MSM i Babi.
Wśród osób proszących o modlitwę są, nieco uogólniając, dwie grupy. Pierwsza to stali bywalcy, którzy słusznie doceniają wartość wytrwałej, wciąż odnawianej modlitwy w tej samej intencji. Druga to osoby tu nowe, zwykle proszące o wsparcie modlitewne w szczególnie trudnym momencie. Dla tej drugiej grupy czekanie dwóch tygodni może być trudne. Zwracam się więc z pytaniem do osób z tej pierwszej grupy, czy nie zgodziłyby się czasem, w razie wydłużającej się kolejki, przepuścić do przodu tych nowych? Jeśli ktoś z Was byłby gotów na takie ustępstwo, to proszę o kontakt przez prywatną wiadomość. Samowolnie żadnych takich przesunięć nie będę dokonywał. Niezależnie od tego można oczywiście modlić się w intencji tych, którzy swoje intencje już podali, a jeszcze nie doczekali się swojej kolejki.
ODPOWIEDZ