JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Moderator: Moderatorzy

helenast
Posty: 2965
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: helenast »

Wszystkim , którzy dzisiaj zaczynają rekolekcje w Porszewicach życzę wielu pięknych doznań oraz odnalezienia w słowach ks.Dziewieckiego istotnych wskazówek/ odpowiedzi na gnębiące Was problemy oraz tematy... Podładujcie baterie do wiosny :-) ...
Slawomir
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2017, 18:20
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Slawomir »

Tomek z Elbląg nie dostał się na rekolekcje do św Anny. Potrzebuje, żeby tam być. Nawet bez noclegów, jako dochodzący. Czy ktoś może pomóc??
GosiaH
Posty: 1062
Rejestracja: 12 gru 2016, 20:35
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: GosiaH »

zapisał się?
jest na liście rezerwowej ?
jeśli tak, jeśli ma być na rekolekcjach, to wierz mi, będzie - Duch Św działa
"Nie mów ludziom o Bogu kiedy nie pytają, żyj tak, by pytać zaczęli" św. Jan Vianney
TomaszB
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2018, 22:41
Płeć: Mężczyzna

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: TomaszB »

Niestety nie udało mi się zapisać.....wszystkie miejsca były i są zajęte....
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: EL. »

Tomasz.....jeszcze trochę czasu, jak masz być, to będziesz !! Zaglądaj tu codziennie...może coś się wydarzy . El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
awaga
Posty: 74
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:21
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: awaga »

Tomku z Elbląga- z przykrością informuję ,że na dzień dzisiejszy nie ma żadnych wolnych miejsc na GŚA ( ani stacjonarnych ani dochodzących - ani stojących, ani leżących)
Od poniedziałku ruszamy z przyjmowaniem osób z listy rezerwowej.Kto zechce jechać, a kto już zrezygnował ? - zobaczymy.
Jeśli zwolnią się jakieś miejsca- będę informowała tutaj na forum.

Jako pocieszenie napiszę, że wszystkie konferencje ks. M.Dziewieckiego będą nagrane.Będzie można je odsłuchać i obejrzeć
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

A konferencje są mocne.
Piszę to, bo pierwsze konferencje udało mi się już wysłuchać w Porszewicach.
helenast
Posty: 2965
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: helenast »

UWAGA

Informacja dla osób wybierających się na rekolekcje na GŚA:
=================================================================
Do 10 grudnia nie będzie można przejechać przez Górę św. Anny. Choć dojazd do miejscowości jest zapewniony, to przejechanie na druga stronę nie jest już możliwe. Wszystko z powodu trwających tam prac remontowych.

Czytaj więcej: https://nto.pl/droga-na-gorze-sw-anny-z ... r/13573258
Droga na Górze św. Anny została zamknięta dla ruchu na odcinku od rynku do zjazdu w kierunku Domu Pielgrzyma. Remont był konieczny, bo ulica była w fatalnym stanie. Dojazd do miejscowości jest możliwy zarówno od strony Strzelec Opolskich, jak i Leśnicy i Zdzieszowic. Przejechania na drugą stronę Góry św. Anny nie jest już jednak możliwe, bo główna droga jest rozkopana.
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: EL. »

Haniu....WIELKI DZIĘKI za te informacje ! EL.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
ak70
Posty: 606
Rejestracja: 29 sty 2017, 23:14
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: ak70 »

Dziękuję Tacie, że mogłam pojechać... dziękuję organizatorom za wyjście naprzeciw potrzebom (nawet tym najdrobniejszym, ale jakże ważnym - Jacek, dzięki!!! :D ), niesamowitą cierpliwość i zrozumienie (Ewuś ściskam raz jeszcze!)... dziękuję ks. Markowi Dziewieckiemu, który usystematyzował mi to, co już wiedziałam, konkretnie i mocno powiedział to, co ważne i wrzucił kilka "perełek" do wykorzystania... dziękuję ks. Pawłowi za rozmowę, która rozwiała sporo moich wątpliwości i dała światło na to, co dalej... dziękuję mojej szalonej, wiernej ekipie kieleckich Sycharków :D za dowiezienie tam i tu (Paweł, jesteś świetnym kierowcą, a Twoja żona to sama słodycz), moim współlokatorkom za nocne pogaduchy (Kasiu, Monia, Oluś :!: ), za nasze herbatki przy kwadratowym stole, Adze za jej wrodzoną troskę o nasze pełne kubeczki, Wojtkowi za świadectwo, Piotrkowi za czajnik, Grzesiowi za jego spojrzenie ;), Alince za to, że dała się przekonać i przyjechali razem z Piotrusiem z nami... Czarkowi, Krzyśkowi i mojej ekipie z 12 kroków za spotkanie na słońcu przy traktorze i kozach :D

Wszystkim za to, że byli i są... dobrze, że jesteście, do zobaczenia na kolejnych rekolekcjach! :) :)
Na skrzyżowaniu świata dróg,
Na ludzkich dróg rozstaju,
Postawił krzyż swój Dobry Bóg,
Dla tych, co się błąkają...
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: jacek-sychar »

A ja dziękuję wszystkim, którzy byli w Porszewicach i przepraszam za moje błędy, niedociągnięcia, ostre słowa i przykrości, które może komuś sprawiłem.
Czarek
Posty: 1384
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:33
Płeć: Mężczyzna

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Czarek »

jacek-sychar pisze: 14 paź 2018, 20:54 A ja dziękuję wszystkim, którzy byli w Porszewicach i przepraszam za moje błędy, niedociągnięcia, ostre słowa i przykrości, które może komuś sprawiłem.
Jacku, jako szeregowy uczestnik rekolekcji chcę wyrazić moją wdzięczność za Twój trud i wysiłek, których się podjąłeś aby to dzieło mogło się wydarzyć.
Z mojej perspektywy nie ma się do czego przyczepić :)

Wielkie podziękowania dla Ciebie i na Twoje ręce dla wszystkich, którzy Tobie pomagali :)
awaga
Posty: 74
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:21
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: awaga »

Haniu, Haneczko-dziękuję za za info w temacie dojazdu na GŚA.
Dzięki za Twoją czujność.
Dzięki Haneczko.

Pani z recepcji z GŚA poinformowała mnie ,że najlepiej dojechać na miejsce
jadąc przez Zdzieszowice.
Szczegółowe informacje wysyłać będziemy wszystkim uczestnikom drogą mailową
razem z Programem Przebiegu Rekolekcji i informacjami organizacyjnymi.
Kwiatuszek
Posty: 163
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:25
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: Kwiatuszek »

jacek-sychar pisze: 14 paź 2018, 20:54 A ja dziękuję wszystkim, którzy byli w Porszewicach i przepraszam za moje błędy, niedociągnięcia, ostre słowa i przykrości, które może komuś sprawiłem.
Jacku,wszystko było dopięte na ostatni guzik,perfekcyjnie...gratuluje organizacji :D
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2018

Post autor: EL. »

No to Wam zazdrościmy.....bo my czekamy na swoją kolej !

Jak było ? mak wykłady ks. Dziewieckiego ?? El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
ODPOWIEDZ