Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe i Opieke Opatrznosci w trudnym czasie ...
Panie Ty wiesz /znasz nasze potrzeby ...Prosze Cie o dalsze Prowadzenie ...w podrozy... w relacjach ...Przemieniaj prosze, jesli taka jest Twoja Wola ...

Szczesc Wam Boze na ten piekny czas Adventu .
Dziewczynazzapalkami
Posty: 72
Rejestracja: 07 mar 2023, 0:03
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Dziewczynazzapalkami »

Proszę o modlitwę w intencji mojej półrocznej corki. Córka dobrze się rozwija, ale trzeba będzie skontrolować jej ruchy u neurologa. drżą jej ręce i trzeba się zorientować czy to jakieś objawy chorobowe czy przez niedojrzały układ nerwowy. Bardzo proszę o wsparcie modlitewne w intencji o zdrowie dla niej.
Bardzo proszę i z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13390
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Uwaga, ogłoszenie:

Drodzy forumowicze,
Bazując na Regulaminowej zasadzie: W trosce o bezpieczeństwo forumowiczów i ich bliskich, na forum obowiązuje zakaz zamieszczania jakichkolwiek danych osobowych - moderacja apeluje o nie podawanie w intencjach modlitewnych imion osób, za które ma być odmawiana modlitwa. Imiona w połączeniu z innymi szczegółami (również z innych wątków) mogą być elementem, który przesądzi o rozpoznaniu danej osoby w realu bez jej wiedzy i zgody.

Jednocześnie moderacja informuje, że decyzja o podaniu imienia/imion osób, za które ma być odmawiana modlitwa, oraz jej wszystkie konsekwencje - należy do autora/autorki postu, a moderacja w takie posty ingerować nie będzie.

viewtopic.php?f=6&t=6049
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Oliwka pisze: 05 gru 2023, 14:45 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córki oraz pomoc w rozwiazaniu trudnych spraw.
s zona pisze: 05 gru 2023, 18:17 Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe i Opieke Opatrznosci w trudnym czasie ...
Panie Ty wiesz /znasz nasze potrzeby ...Prosze Cie o dalsze Prowadzenie ...w podrozy... w relacjach ...Przemieniaj prosze, jesli taka jest Twoja Wola ...

Szczesc Wam Boze na ten piekny czas Adventu .
Dziewczynazzapalkami pisze: 05 gru 2023, 22:53 Proszę o modlitwę w intencji mojej półrocznej corki. Córka dobrze się rozwija, ale trzeba będzie skontrolować jej ruchy u neurologa. drżą jej ręce i trzeba się zorientować czy to jakieś objawy chorobowe czy przez niedojrzały układ nerwowy. Bardzo proszę o wsparcie modlitewne w intencji o zdrowie dla niej.
Bardzo proszę i z góry dziękuję
Maryjo wraz z Tobą kroczymy w Adwencie i oczekujemy przyjścia naszego Pana Jezusa Chrystusa, wspieraj nas w tej drodze jak i w każdej chwili naszego życia. Maryjo zanoś wszystkie prośby naszemu Dobremu Bogu i wypraszaj dla wszystkich potrzebne dary i łaski.
Zdrowaś Maryjo...

Błogosławionych dni adwentowych, niech to będzie czas oczekiwania i przemian.

Pozdrawiam,
Bławatek
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojej rodziny. O siłę dla mnie bym mogła stawić czoła cierpieniu i trudom samotnego macierzyństwa. Niech Pan Bóg obdarzy łaską mnie i moje dzieci. Proszę też o modlitwę za zbłąkanego męża i ojca, który pogubił się.
Kakitka
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2023, 23:40
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Kakitka »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa: o światło i dary Ducha Świętego dla wszystkich, którzy będą jutro (14.12.) będą uczestniczyć w rozprawie rozwodowej, o opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin nad naszym małżeństwem i o ochronę naszego syna przed skutkami naszych błędnych wyborów 🙏
Bóg zapłać za najmniejsze nawet westchnienie ❤️
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencje:
Lajla pisze: 11 gru 2023, 13:00 Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojej rodziny. O siłę dla mnie bym mogła stawić czoła cierpieniu i trudom samotnego macierzyństwa. Niech Pan Bóg obdarzy łaską mnie i moje dzieci. Proszę też o modlitwę za zbłąkanego męża i ojca, który pogubił się.
Kakitka pisze: 13 gru 2023, 12:05 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa: o światło i dary Ducha Świętego dla wszystkich, którzy będą jutro (14.12.) będą uczestniczyć w rozprawie rozwodowej, o opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin nad naszym małżeństwem i o ochronę naszego syna przed skutkami naszych błędnych wyborów 🙏
Bóg zapłać za najmniejsze nawet westchnienie ❤️
Dziś adwentowa Niedziela Radości, a przed nami ostatni tydzień Adwentu - niech ten czas będzie dla wszystkich cierpiących czasem ukojenia, dla błądzących - czasem nawrócenia, dla smutnych - czasem radości, a dla wszystkich - czasem nadziei. Dobry Boże wysłuchaj próśb kierowanych do Ciebie - obdarzaj na codzień wszystkich potrzebnymi łaskami i nie zostawiaj w trudnościach i smutkach.

Błogosławionego tygodnia wszystkim życzę

Pozdrawiam
Bławatek
Fibi
Posty: 11
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fibi »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, rodziny, o dar przebaczenia, miłości, wiary, nawrócenia, o dary Ducha Św. Aby Dzieciątko Jezus narodziło się w naszych sercach
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córki oraz uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie.
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Proszę o modlitwę za moją rodzinę, aby przetrwała ten sztorm. O siłę i mądrość, przemianę serc, nawrócenie męża. Boże błogosław nam.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Dziś z racji Wigilii wcześniej zamieszczam zbiorcze intencje na najbliższy tydzień:
Fibi pisze: 18 gru 2023, 5:40 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, rodziny, o dar przebaczenia, miłości, wiary, nawrócenia, o dary Ducha Św. Aby Dzieciątko Jezus narodziło się w naszych sercach
Oliwka pisze: 18 gru 2023, 13:36 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córki oraz uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie.
Lajla pisze: 23 gru 2023, 10:50 Proszę o modlitwę za moją rodzinę, aby przetrwała ten sztorm. O siłę i mądrość, przemianę serc, nawrócenie męża. Boże błogosław nam.
Dobry Boże w prośbach tych pojawia się troska o dobro rodziny i małżeństwa - błogosław wszystkim, wprowadzaj w rodziny i między małżonków zgodę, miłość i zrozumienie.

A dla wszystkich proszę Cię, Jezu, abyś był naszą Nadzieją i Drogą, krocz z nami każdego dnia w radości, cierpieniu, chwale, zawierzeniu.

A z okazji Świąt życzę wszystkim błogosławieństwa, radości, nadziei i pełni szczęścia.

Zdrowych i Błogosławionych Świąt
Bławatek
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę w intencji zbliżającego się terminu kolejnej rozprawy apelacyjnej, o Światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie dla wszystkich uczestników rozprawy oraz o wypełnienie się Woli Bożej w naszym małżenstwie, o nasze otwarcie na jedność z Jezusem i przemianę naszych serc.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy prośbę Ruty:
Ruta pisze: 31 gru 2023, 1:28 Proszę o modlitwę w intencji zbliżającego się terminu kolejnej rozprawy apelacyjnej, o Światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie dla wszystkich uczestników rozprawy oraz o wypełnienie się Woli Bożej w naszym małżenstwie, o nasze otwarcie na jedność z Jezusem i przemianę naszych serc.
Dobry Boże wysłuchaj prośby Ruty, wspomóż ją w trudnym czasie, niech będzie to dobrze, sprawiedliwie prowadzona rozprawa.

A na nadchodzący czas nowego roku niech wszystkie małżeństwa, a szczególnie te w kryzysie, poczują Bożą obecność i wsparcie, niech w każdej rodzinie zagości miłość, zgoda, zrozumienie i dobra komunikacja. Niech wszyscy wzrastają w dobru i wierze. Wszystkie dzieci niech czują miłość rodziców i niech wzrastają w wierze. I niech dopisuje zdrowie i pomyślność w życiu zawodowym - szukającym pracy niech Bóg błogosławi i pomaga znaleźć dobrą pracę, tym którzy są zadowoleni z miejsca pracy niech udaje się w niej dalej realizować. To wszystko zazwyczaj pojawia się w prośbach tu zamieszczanych więc niech w tych obszarach wszystkich Bóg prowadzi i pomaga każdego dnia.

Maryjo, Opiekunko rodzin, otocz Wszystkie rodziny swoją opieką, pomagaj ocierać łzy, pomagaj znaleźć siły i radości gdy wydaje się być za ciężko i beznadziejnie. Maryjo wstawiaj się za nami.

Dużo Błogosławieństwa na Nowy Rok życzę.

Bławatek
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę po raz kolejny o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Przed nami ciężki rok..
Maluszek
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2023, 18:58
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maluszek »

Proszę o modlitwę za moje maleństwo, ja już nie wierzę że jeszcze można nas uratować, w nic już nie wierzę .
.
ODPOWIEDZ