Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córek, uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie oraz dodatkową pracę.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Fibi pisze: 29 sty 2024, 21:32 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo. O Dary Ducha Św. dla sędziego, adwokatów i dla nas podczas rozprawy. Jezu ufam Tobie
Oliwka pisze: 02 lut 2024, 4:36 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córek, uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie oraz dodatkową pracę.
Dobry Boże polecamy Ci prośby Fibi i Oliwki, a także wszystkie małżeństwa będące w kryzysach. Nie opuszczaj w problemach i trudnościach swoich dzieci, wspieraj, pomagaj i ochraniaj. Daj nadzieję i wiarę. Błogosław działaniom i wskazuj właściwe drogi. Ześlij potrzebne dary. A Ty Maryjo zanoś te prośby Bogu i wstawaj się za nami.

Błogosławionego tygodnia życzę

Bławatek
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszy nam modlitwa za wszystkie małżeństwa w kryzysie, za wszystkich uzależnionych, za wszystkich cierpiących, za tych którzy szukają nadziei i wiary. Niech Maryja, której dziś wspomniemnie obchodzimy tj. Najświętszej Marii Panny z Lourdes, wstawia się za nami, nas prowadzi, pomaga w zdrowieniu, a także ociera nasze łzy i pomaga znaleźć radości.

Módlmy się też modlitwą Jana Pawła II do Matki Bożej z Lourdes

Bądź pozdrowiona, Niewiasto uboga i pokorna, błogosławiona przez Najwyższego!

Dziewico nadziei, proroctwo nowych czasów, przyłączamy się do Twego kantyku chwały, by celebrować miłosierdzie Pana, by głosić nadejście Królestwa i całkowite wyzwolenie człowieka.

Bądź pozdrowiona, pokorna służebnico Pańska, chwalebna Matko Chrystusa!

Dziewico wierna, święte mieszkanie Słowa, naucz nas wytrwałości w słuchaniu Słowa, uległości wobec głosu Ducha, uwagi na Jego apele w skrytości sumienia oraz na Jego przejawy w wydarzeniach historii.

Bądź pozdrowiona, Niewiasto boleści, Matko żywych!

Dziewico pod Krzyżem, nowa Ewo, bądź naszą przewodniczką na drogach świata, naucz nas żyć miłością Chrystusa i szerzyć ją, stać wraz z Tobą pod niezliczonymi krzyżami, na których Syn Twój wciąż jest krzyżowany.

Bądź pozdrowiona, Niewiasto wiary, pierwsza spośród uczniów!

Dziewico Matko Kościoła, pomóż nam zawsze zdawać sprawę z nadziei, która jest w nas, ufając w dobroć człowieka i w miłość Ojca. Naucz nas budować świat od środka: w głębokości milczenia i modlitwy, w radości miłości braterskiej, w niezastąpionej płodności Krzyża.

Święta Maryjo, Matko wierzących, Pani nasza z Lourdes, módl się za nami.

Amen.


Błogosławionego tygodnia życzę

Bławatek
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencję MKPINS:
MKPINS pisze: 17 lut 2024, 19:23 Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.

Modlitwie polecajmy również wszystkie małżeństwa w kryzysie prosząc dla wszystkich o potrzebne łaski, wiarę, nadzieję oraz miłość. Niech czas Wielkiego Postu będzie czasem nawrócenia, czasem pracy nad słabościami, grzechami, nieporozumieniami, relacjami. A szczególnie Ci, którzy są daleko od Boga niech dostąpią możliwości nawrócenia. Niech to będzie również czas zgłębiania Ewangelii. W pracy nad sobą niech towarzyszy nam cytat z dzisiejszej Ewangelii:
«Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!» Mk 1, 15

Módlmy się słowami psalmu 25:

4 Daj mi poznać drogi Twoje, Panie,
i naucz mnie Twoich ścieżek!
5 Prowadź mnie według Twej prawdy i pouczaj,
bo Ty jesteś Bóg, mój Zbawca,
i w Tobie mam zawsze nadzieję.
6 Wspomnij na miłosierdzie Twe, Panie,
na łaski Twoje, co trwają od wieków.
7 Nie wspominaj grzechów mej młodości <ani moich przewin>2
ale o mnie pamiętaj w Twojej łaskawości
ze względu na dobroć Twą, Panie!
8 Pan jest dobry i prawy:
dlatego wskazuje drogę grzesznikom;
9 rządzi pokornymi w sprawiedliwości,
ubogich uczy swej drogi.

Błogosławionego tygodnia

Bławatek
Sefie
Posty: 638
Rejestracja: 23 paź 2021, 23:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sefie »

Proszę o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia w naprawie małżeństwa.
Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie.
Jan Paweł II
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Bardzo proszę o modlitwę…
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Sefie pisze: 20 lut 2024, 9:24 Proszę o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia w naprawie małżeństwa.
Lajla pisze: 22 lut 2024, 8:47 Bardzo proszę o modlitwę…
Dobry Boże, Ty znasz serca, wszystkich, Ty znasz prośby wszystkich, Ty wiesz co jest dla każdego dobre - przyjdź i otocz opieką, prowadź właściwymi ścieżkami, pomagaj w naprawie małżeństw, w trudnych sytuacjach życiowych.
Ojcze Nasz...

Błogosławionego tygodnia życzę.

Pozdrawiam
Bławatek
anetka1650
Posty: 27
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Nadal proszę o modlitwę za małżeństwo mojej siostry, które po zdradzie podjęlo walkę o naprawienie relacji. O umocnienie dla nich i trójki ich dzieci.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy prośbę anetki1650:
anetka1650 pisze: 28 lut 2024, 22:31 Nadal proszę o modlitwę za małżeństwo mojej siostry, które po zdradzie podjęlo walkę o naprawienie relacji. O umocnienie dla nich i trójki ich dzieci.
Jak również wszystkie małżeństwa trwające w kryzysach i te naprawiające relacje. Niech dobry Bóg prowadzi wszystkich właściwymi ścieżkami, błogosławi i umacnia, pomaga we wzajemnym zrozumieniu siebie.

Dobry Boże w kolejnym tygodniu Wielkiego Postu pomóż nam zmieniać siebie na lepszych, poznawać Ciebie i siebie. Niech to będzie czas naszego wzrostu.

Błogosławionego tygodnia życzę

Bławatek
Anielka157
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2024, 12:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anielka157 »

Łączę się w modlitwie każdego wieczoru , za każde takie małżeństwo ♥️
viona
Posty: 69
Rejestracja: 25 kwie 2021, 23:57
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: viona »

Witajcie! Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia i wzrastania w wierze dla mojego syna
Bóg zapłać!
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecam intencję:
viona pisze: 09 mar 2024, 18:02 Witajcie! Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia i wzrastania w wierze dla mojego syna
Bóg zapłać!
A także wszystkie intencję, prośby, które skrywamy w sercach naszych.

Dobry Boże pomagaj wszystkim w codzienności, która bywa nieraz smutna, bolesna, daleka od naszych planów. Pomagaj wszystkim wzrastać w wierze i nie tracić nadziei. Szczególnie podczas Wielkiego Postu niech znajdujemy czas na zastanowienie się nad sobą, naszymi wyborami i działaniami, bo nieraz zapominamy, że nie wszystko od nas zależy a i tak dążymy do tego co chcemy.
Ojcze Nasz...

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam,
Bławatek
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. By Bóg wskazał nam najlepszą drogę i wsparł w trudnych chwilach.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następującą intencję:
Lajla pisze: 11 mar 2024, 22:49 Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. By Bóg wskazał nam najlepszą drogę i wsparł w trudnych chwilach.
Dobry Boże wysłuchaj prośby, którą kieruje Lajla oraz otocz opieką ją, jej rodzinę i wszystkie małżeństwa w kryzysach, wszystkich małżonków w potrzebie. Niech te ostatnie dni Wielkiego Postu pomagają wszystkim wejrzeć w głąb siebie, daj zauważyć obszary wymagające zmiany, pomóż wzrastać w wierze. Niech to będzie czas wybaczenia bliskim, którzy nas skrzywdzili, a i daj nam siłę do przeproszenia tych, którym krzywdy wyrządziliśmy. Prowadź nas naszymi trudnymi drogami i pomagaj wybierać właściwe kierunki i działania.

Któryś za nas cierpiał rany Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.

Błogosławionego tygodnia życzę
Bławatek
ODPOWIEDZ