Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Od ostatniej niedzieli nie pojawiły się nowe intencje więc w tym tygodniu modlitwie polecajmy wszystkich zagubionych, cierpiących, niewierzących, trwających w grzechach, małżeństwa w kryzysach a nade wszystko nas samych.

Niech ten tydzień - dni Wielkiego Tygodnia, przybliżą wszystkich do Boga, zagubieni niech odnajdą Boga i jego miłość, grzesznicy dostąpią pojednania w sakramencie spowiedzi, cierpiący uzyskają ukojenie w miłości Jezusa cierpiącego. Niech to będzie czas spojrzenia na siebie, nasze błędy, nasze dobre działania, wzrastajmy w wierze i nie traćmy nigdy nadziei.

Słowa piosenki "W krzyżu cierpienie" niech nam pomagają zrozumieć tajemnicę krzyża i wielkiej miłości Jezusa"

1. W krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie,
W krzyżu miłości nauka.
Kto Ciebie, Boże, raz pojąć może,
Ten nic nie pragnie, ni szuka.

2. W krzyżu osłoda, w krzyżu ochłoda
Dla duszy smutkiem zmroczonej,
Kto krzyż odgadnie, ten nie upadnie
W boleści sercu zadanej.

3. Kiedy cierpienie, kiedy zwątpienie
Serce ci na wskroś przepali,
Gdy grom się zbliża, pośpiesz do krzyża,
On ciebie wesprze, ocali.

4. Gdy wiary siła serce spoiła,
A i to serce zawiodło;
O, nie rozpaczaj, módl się, przebaczaj,
Krzyż niech ci stanie za godło.

5. Gdy wśród żywota biedna sierota
Stoi od ludzi wzgardzona;
Krzyż będzie światem, ojcem i bratem,
Gdy go przytulisz do łona.

6. Gdy rozpacz w łonie, oko w łzach tonie,
O, wytrwaj jeszcze na chwilę,
Łza się przesączy, rozpacz zakończy
Krzyżem zatkniętym w mogile.

7. Kto u stóp krzyża swą duszę zniża,
Na tego spojrzy łaskawie.
Jezus, Zbawiciel i Odkupiciel
Da pomoc Boską w wszej sprawie.

Błogosławionego tygodnia życzę
Bławatek
Fibi
Posty: 11
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fibi »

Proszę o nawrócenie mojego męża i synów, dar szczerej rozmowy, miłości, przebaczenia i pojednania. Aby mąż powrócił do rodziny. O wiarę i wytrwałość w modlitwie. Sytuacja jest beznadziejna. Panie Jezu Ty wszystko wiesz.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na ten tydzień modlitwie polecajmy szczególnie intencję Fibi:
Fibi pisze: 30 mar 2024, 6:30 Proszę o nawrócenie mojego męża i synów, dar szczerej rozmowy, miłości, przebaczenia i pojednania. Aby mąż powrócił do rodziny. O wiarę i wytrwałość w modlitwie. Sytuacja jest beznadziejna. Panie Jezu Ty wszystko wiesz.
Panie Jezu, który umarłeś za nas grzeszników i Zmartwychwstałeś byśmy mieli życie wieczne, pomóż wszystkim, którzy są daleko od Ciebie się nawrócić, szczególnie tym, którzy są nam bliscy. A nam wszystkim pomagaj wytrwać w wierze i nie zapominać, że Ty jesteś drogą, prawdą i życiem.

Dziękujemy Ci Jezu za Twoją miłość i obecność.

Błogosławionego tygodnia życzę.

Pozdrawiam
Bławatek
olaada
Posty: 35
Rejestracja: 14 mar 2024, 15:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: olaada »

Dziękuję za wsparcie.
Zapewniam modlitwę za waszych współmałżonków za wstawiennictwem św. Józefa oraz przez należenie do Róży Różańcowej za współmałżonka. Nie ustaje w modlitwie.
Proszę Was o modlitwę za męża Roberta, by otworzył swoje serce na Boga - Jego miłość a w życiu ziemskim na żonę i na rodzinę, by zaczął mówić i dopuścił do siebie uczucia, by jego poczucie pustki minęło i znalazł sens w życiu prowadzonym przez Pana.
Bóg zapłać
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. I dziękuję za poprzednie.
Sefie
Posty: 638
Rejestracja: 23 paź 2021, 23:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sefie »

Proszę o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia w naprawie małżeństwa.
Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie.
Jan Paweł II
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
olaada pisze: 01 kwie 2024, 2:56 Dziękuję za wsparcie.
Zapewniam modlitwę za waszych współmałżonków za wstawiennictwem św. Józefa oraz przez należenie do Róży Różańcowej za współmałżonka. Nie ustaje w modlitwie.
Proszę Was o modlitwę za męża Roberta, by otworzył swoje serce na Boga - Jego miłość a w życiu ziemskim na żonę i na rodzinę, by zaczął mówić i dopuścił do siebie uczucia, by jego poczucie pustki minęło i znalazł sens w życiu prowadzonym przez Pana.
Bóg zapłać
Lajla pisze: 05 kwie 2024, 20:40 Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. I dziękuję za poprzednie.
Sefie pisze: 06 kwie 2024, 21:28 Proszę o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia w naprawie małżeństwa.
Dobry Boże wysłuchaj próśb kierowanych do Ciebie, prowadź zagubionych na właściwe ścieżki, pomagaj dobrze działać w naprawie relacji i małżeństwa. Wszystkim, którzy cierpią z powodu odejścia żony/męża daj pomoc i nadzieję w tych trudnych chwilach.

W tą Niedzielę Miłosierdzia szczególnie zawierzajmy wszystkie trudnie sprawy, a przede wszystkim nawrócenie naszych bliskich Jezusowi Miłosiernemu"

Akt zawierzenia Miłosierdziu Bożemu

O najmiłosierniejszy Jezu,
Twoja dobroć jest nieskończona,
a skarby łask nieprzebrane.
Ufam bezgranicznie Twojemu miłosierdziu,
które jest ponad wszystkie dzieła Twoje.
Oddaję się Tobie całkowicie i bez zastrzeżeń,
aby w ten sposób móc żyć
i dążyć do chrześcijańskiej doskonałości.
Pragnę szerzyć Twoje miłosierdzie
poprzez spełnianie dzieł miłosierdzia,
tak wobec duszy jak i ciała,
zwłaszcza starając się o nawrócenie grzeszników,
niosąc pociechę potrzebującym pomocy, chorym i strapionym.
Strzeż mnie więc , o Jezu,
jako własności swojej i chwały swojej.
Jakkolwiek czasami drżę ze strachu,
uświadamiając sobie słabość moją,
to jednak mam bezgraniczną ufność w Twoje miłosierdzie.
Oby wszyscy ludzie poznali zawczasu
nieskończoną głębię Twego miłosierdzia,
zufali Mu i wysławiali Je na wieki.
Amen

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam
Bławatek
anetka1650
Posty: 27
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę nadal o modlitwe za małżeństwo mojej siostry. Trudno im odbudować relacje po zdradzie. Proszę o potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci
elena
Posty: 429
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena »

Proszę o modlitwę w intencji mojego brata, który po wielu latach powrócił do rodziny. Dziękuję Ci Panie za ten cud i proszę o dalsze Boże prowadzenie dla niego. Bóg zapłać!
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Proszę o modlitwę w intencji wypełnienia Woli Bożej w naszym małżeństwie i Dary Ducha sw. podczas trudnych nadchodzących wydarzeń. Proszę także o modlitwę o zdrowie dla córek. Bog zapłać.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Proszę o modlitwę za mojego męża, aby pamiętał o Bogu, przykazaniach, by się nawrócił, nie słuchał złych doradców i zgodził się na rozdzielność majątkową. A także by więcej czasu spędzał z naszym synem.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
anetka1650 pisze: 09 kwie 2024, 21:17 Proszę nadal o modlitwe za małżeństwo mojej siostry. Trudno im odbudować relacje po zdradzie. Proszę o potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci
elena pisze: 11 kwie 2024, 23:00 Proszę o modlitwę w intencji mojego brata, który po wielu latach powrócił do rodziny. Dziękuję Ci Panie za ten cud i proszę o dalsze Boże prowadzenie dla niego. Bóg zapłać!
Oliwka pisze: 13 kwie 2024, 21:24 Proszę o modlitwę w intencji wypełnienia Woli Bożej w naszym małżeństwie i Dary Ducha sw. podczas trudnych nadchodzących wydarzeń. Proszę także o modlitwę o zdrowie dla córek. Bog zapłać.
Bławatek pisze: 14 kwie 2024, 9:28 Proszę o modlitwę za mojego męża, aby pamiętał o Bogu, przykazaniach, by się nawrócił, nie słuchał złych doradców i zgodził się na rozdzielność majątkową. A także by więcej czasu spędzał z naszym synem.
Dobry Boże tak trudno jest budować relacje, rozmawiać, kochać... ucz tego nas - swoje dzieci, pomagaj znajdować właściwe drogi działania, niech się nie zamykamy na dobro. Błogosław proszącym, wszystkim rodzinom, dzieciom. Wątpiącym i błądzącym pomóż odnaleźć drogę do Ciebie i do drugiego człowieka. Przyjdź Duchu święty z darami i łaskami potrzebnymi.

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam
Bławatek
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża. By Pan Bóg przemienił jego serce. By powrócił do rodziny.
olaada
Posty: 35
Rejestracja: 14 mar 2024, 15:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: olaada »

Proszę o modlitwę za nawrócenie męża. By Pan Bóg zabrał z jego duszy wszystko co złe i chore. By otworzył jego serce na wiarę, miłość i chęć pojednania, by chciał skorzystać z sakramentu spowiedzi i otworzył się na terapię małżeńską.
Proszę również o modlitwę za siebie, by Bóg zabrał ode mnie żal, gniew, ogromny stres i niepewność.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Dziękuję za modlitwę i dalej proszę w intencji podpisania rozdzielności majątkowej przeze mnie i męża, bo mąż już jest na tak, ale czasu nie ma - aby tego nie odwlekał. I o jego nawrócenie. Bóg zapłać.
ODPOWIEDZ