Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córki oraz uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę w intencji zbliżającego się terminu kolejnej rozprawy apelacyjnej, o Światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie dla wszystkich uczestników rozprawy oraz o wypełnienie się Woli Bożej w naszym małżenstwie, o nasze otwarcie na jedność z Jezusem i przemianę naszych serc.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Lajla pisze: 01 sty 2024, 11:19 Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę po raz kolejny o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Przed nami ciężki rok..
Maluszek pisze: 01 sty 2024, 20:23 Proszę o modlitwę za moje maleństwo, ja już nie wierzę że jeszcze można nas uratować, w nic już nie wierzę .
.
MKPINS pisze: 03 sty 2024, 6:30 Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Oliwka pisze: 03 sty 2024, 21:19 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córki oraz uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie.
Ruta pisze: 04 sty 2024, 2:04 Proszę o modlitwę w intencji zbliżającego się terminu kolejnej rozprawy apelacyjnej, o Światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie dla wszystkich uczestników rozprawy oraz o wypełnienie się Woli Bożej w naszym małżenstwie, o nasze otwarcie na jedność z Jezusem i przemianę naszych serc.
Dobry Boże, wysłuchaj próśb kierowanych do Ciebie, daj nadzieję i wsparcie w trudnych momentach, pomóż rozwiązywać problemy i pomagaj wychodzić z kryzysów. We wszelkich trudnych rozmowach i rozprawach kieruj wszystkich w dobrą stronę - obdarz mądrością i rozwagą.

Dobrym naszym orędownikiem jest Święty Józef, wiec przez niego modlmy się i prośmy, by zanosił nasze prośby Bogu:

"Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, którą żywią ku Tobie. Oddaję Ci też hołdy czci, wdzięczności i ofiary składane przez wiernych od wieków aż do tej chwili. Siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece.
Błagam Cię dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, racz nam wyjednać łaskę ostateczną zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę wielką łaskę… (wymienić intencję). Pospiesz mi na ratunek, święty patriarcho, i pociesz mnie w tym zmartwieniu. O święty Józefie, przyjacielu Serca Jezusowego, wysłuchaj mnie!

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci przenajświętszą Krew, Serce, Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej przeczystego Oblubieńca, świętego Józefa, oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski ostatecznej zbawienia i łask nam potrzebnych, szczególnie tej… (wymienić intencję).
O Józefie, ratuj nas w życiu, w śmierci, w każdy czas.”

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam,
Bławatek
Pmat
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2023, 18:36
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pmat »

Witam.
Bardzo Wam dziękuję za modlitwę, ponownie gorąco proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o jego uratowanie, w intencji mojej żony i naszych dzieci. O Światło Ducha Świętego, wszelkie Łaski, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszej rodziny.
Serdecznie dziękuję, Szczęść Boże.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencje Pmat:
Pmat pisze: 10 sty 2024, 20:00 Witam.
Bardzo Wam dziękuję za modlitwę, ponownie gorąco proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o jego uratowanie, w intencji mojej żony i naszych dzieci. O Światło Ducha Świętego, wszelkie Łaski, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszej rodziny.
Serdecznie dziękuję, Szczęść Boże.
A także polecamy wszystkie małżeństwa zmagające się z podobnymi problemami prosząc Dobrego Boga o wszelkie potrzebne łaski, dar zrozumienia, nawrócenia, miłości. Niech wszystkim Bóg błogosławi a Maryja niech Jemu zanosi wszystkie prośby i wstawia się za wszystkimi.

Modlitwa o błogosławieństwo w życiu rodzinnym:

"Boże dobry i miłosierny, polecamy Twojej opiece nasze domy, rodziny i wszystko, co posiadamy. Błogosław nam, strzeż od złego, chroń w niebezpieczeństwie, zachowaj od nieszczęścia i umacniaj naszą wiarę. W smutku i cierpieniu daj ufną nadzieję. Spraw, abyśmy zawsze byli złączeni z Tobą przez Chrystusa, Pana naszego. Amen"

Błogosławionego tygodnia życzę

Bławatek
Lajla
Posty: 99
Rejestracja: 11 lis 2023, 18:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lajla »

Dziękuję za dotychczasowe modlitwy. I proszę wciąż o modlitwę za mnie i moje dziewczynki. By Bóg dał mi siłę i prowadził swoimi ścieżkami za rękę. Bóg zapłać
perla1
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:00
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: perla1 »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Kasi i Miłosza, o Światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie podczas kolejnej rozprawy.
Bóg zapłać.
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córek oraz uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Lajla pisze: 14 sty 2024, 23:21 Dziękuję za dotychczasowe modlitwy. I proszę wciąż o modlitwę za mnie i moje dziewczynki. By Bóg dał mi siłę i prowadził swoimi ścieżkami za rękę. Bóg zapłać
perla1 pisze: 15 sty 2024, 10:59 Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Kasi i Miłosza, o Światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie podczas kolejnej rozprawy.
Bóg zapłać.
Oliwka pisze: 19 sty 2024, 20:19 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny, zdrowie dla córek oraz uzdrowienie podejścia do finansów w naszej rodzinie.
Dobry Boże wysłuchaj próśb kierowanych do Ciebie, pomagaj w trudnościach, niepewności, smutku - wszystko co ciężkie zabierz a obdarz spokojem i nadzieją. Pomagaj podczas rozpraw, trudnych rozmów, ale też podczas codzienności by nie była ciężka, trudna, smutna. Niech nasza wiara wzrasta - prowadź nas właściwymi ścieżkami a zagubionym wskaż jak najlepsze drogowskazy i pomagaj w wyborze dobra.
Ojcze Nasz...

Błogosławionego tygodnia życzę

Bławatek
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę za mojego syna który po 8 latach porzucenia przez ojca popadł w depresję za. Mnie o pomoc w trudnej sytuacji materialnej by w sytuacjach trudnych prowadził nas Duch Święty i Matka Najświętsza nami się opiekowała.
wiolonczela
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2024, 11:53
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wiolonczela »

Szczęść Boże, dziękuję za dołączenie mnie do forum, proszę o modlitwę za mojego męża o uwolnienie z nałogu alkoholowego, o dar pojednania dla nas.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę o Światło Ducha Świętego dla sędziego prowadzącego naszą sprawę i o pokój serca dla mnie i męża w przyjęciu takiego wyroku, jaki zostanie wydany. Oraz o opiekę Świętej Rodziny nad nami i naszymi dziećmi w trudnym dla nas czasie.
Bławatek
Posty: 1685
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
wertor1 pisze: 27 sty 2024, 16:24 Proszę o modlitwę za mojego syna który po 8 latach porzucenia przez ojca popadł w depresję za. Mnie o pomoc w trudnej sytuacji materialnej by w sytuacjach trudnych prowadził nas Duch Święty i Matka Najświętsza nami się opiekowała.
wiolonczela pisze: 28 sty 2024, 9:04 Szczęść Boże, dziękuję za dołączenie mnie do forum, proszę o modlitwę za mojego męża o uwolnienie z nałogu alkoholowego, o dar pojednania dla nas.
Ruta pisze: 28 sty 2024, 14:05 Proszę o modlitwę o Światło Ducha Świętego dla sędziego prowadzącego naszą sprawę i o pokój serca dla mnie i męża w przyjęciu takiego wyroku, jaki zostanie wydany. Oraz o opiekę Świętej Rodziny nad nami i naszymi dziećmi w trudnym dla nas czasie.
Dobry Boże wsłuchaj się w prośby kierowane do Ciebie, nie zostawiaj nikogo w potrzebie i smutku, pomagaj rozwiązywać trudności, wzrastać w wierze i wychodzić z nałogów, miej w opiece wszystkie dzieci, które często są pośrednimi ofiarami kryzysów małżeńskich.
Ojcze nasz...

Błogosławionego tygodnia życzę
Bławatek
Fibi
Posty: 11
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fibi »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo. O Dary Ducha Św. dla sędziego, adwokatów i dla nas podczas rozprawy. Jezu ufam Tobie
ODPOWIEDZ